Akceptowalny Humanoid

Newsy
Akceptowalny Humanoid

Legendarny heavy metalowy zespół Accept wydaje swój pierwszy singiel, tytułowy utwór z nadchodzącego albumu „Humanoid”, który ukaże się 26 kwietnia 2024 roku!

Potężny pierwszy singiel zawiera ostre jak brzytwa riffy i komentuje nasze uzależnienie od technologii. Dystopijna atmosfera teledysku doskonale uzupełnia utwór, przedstawiając wyraźny kontrast pomiędzy ścianą wideo a zespołem, występującym przed nią na żywo. Fani będą mieli okazję usłyszeć nowe utwory na żywo wkrótce po wydaniu „Humanoid”, podczas południowoamerykańskiej trasy ACCEPT rozpoczynającej się pod koniec kwietnia, a także na wielu dużych europejskich letnich festiwalach – w tym Hellfest, Wacken i Masters of Rock.

Bilety na europejską trasę koncertową ACCEPT na jesień 2024 również są już w sprzedaży. Obejrzyj teledysk i zabezpiecz swoją kopię “Humanoid” już teraz! A tak o „Humanoidzie” wypowiada się sam zespół Accept: „Piosenka nawiązuje do wszechobecnego tematu sztucznej inteligencji (AI). W dziwny sposób wkroczyliśmy w ekscytujące czasy… Rewolucja cyfrowa ma ogromny wpływ, prawdopodobnie większy niż wszystko, przez co ludzkość kiedykolwiek przeszła. Rewolucja przemysłowa była ogromna, ale ta może być jeszcze większa, a jesteśmy dopiero na jej początku. Jednak trochę się też boimy, że ludzkość się w tym wszystkim zagubi i zostanie zepchnięta na bok. Piosenka robi wrażenie i prowokuje!”