Bartek Królik : nowy singiel

Newsy

Agora Muzyka

Bartek Królik : nowy singiel

Dziś odbyła się premiera najnowszego singla "Obietnice”, w którym zobaczysz nowe, magiczne połączenie znanego polskiego basisty i producenta Bartka Królika oraz Klaudii Szafrańskiej!

Po ciepło przyjętych dwóch ostatnich singlach „Chłopiec z zapałkami” oraz „Fala” Bartek Królik wraca do nas z najnowszym singlem „Obietnice”, który powstał we współpracy z Klaudią Szafrańską. Jest to kontynuacja muzycznej opowieści, która w pełni wybrzmi w nadchodzącym jesienią albumie. Jak mówi o singlu sam artysta:

"Każdy zna smak goryczy i zawiedzionych oczekiwań. Uwolnij się od nich, obserwuj doświadczenia jak przychodzą i odchodzą, bo szczęście jest w Tobie."

Singla posłuchać można w serwisach streamingowych oraz na YouTube:

Bartek Królik

Po nominowanej do Fryderyka solowej płycie "Pan od muzyki" oraz docenionym przez krytyków projekcie "Spoken Love", kieruje naszą uwagę w kolejne muzyczne rejony - tym razem tworzy Suitę na mroczne czasy. Krótkimi wokalnymi mantrami chce rozgrzewać samotne dusze, a barokowym housem i nu disco - parkiety.

Artysta od lat jest obecny na rynku muzycznym jako uznany producent, kompozytor i basista. Pracował z większością rodzimej sceny, tworząc podwaliny pod polskie wydanie muzyki soul i r'n'b. W tym roku Bartek Królik wszedł w skład teamu Męskiego Grania 2023 i będzie nadzorować wydarzenie pod kątem muzycznym i aranżacyjnym.