Przybij piątkę z Metalliką pod katowickim Spodkiem!

Newsy

Universal Music Polska

Przybij piątkę z Metalliką pod katowickim Spodkiem!

W piątek, 14 kwietnia, w godzinach 19:00-22:00 przyjdź pod katowicki Spodek i przybij piątkę z Metalliką oraz posłuchaj najnowszego albumu "72 Seasons"

Na płycie Placu Sławika i Antalla powstanie wielki mural związany z premierą albumu Metalliki "72 Seasons". Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo – to właśnie w Spodku odbył się pierwszy polski koncert legendarnej grupy.

Grafika zostanie wydrukowana na specjalnej folii z aluminium, do aplikacji na betonie lub asfalcie - Asphalt Art. Do wykonania grafiki wykorzystana zostanie technologia druku żywicznego EPSON SureColor SC-R5010, tak aby stworzyć trwały element wizualny. Folię oraz wydruk dostarcza firma API.PL SP. z o.o., dystrybutor rozwiązań do druku wielkoformatowego.

Fani, którzy przyjdą na miejsce, będą mogli odbić swoją dłoń na muralu – własną ręką lub używając szablonu. Podczas trwania imprezy powstanie też graffiti autorstwa Patryka Wróżyny,  inspirowane premierą płyty i zespołem. Imprezie będzie towarzyszyła muzyka z najnowszego albumu "72 Seasons".

Dla pierwszych 72 osób na hasło „72 Seasons” do odebrania plakaty.

Więcej informacji: media.universalmusic.pl