Doogie White Band zagra w Bochnia Rocks

Newsy

Bochnia Rocks

Doogie White Band zagra w Bochnia Rocks

Doogie White jest jednym z najbardziej utalentowanych i szanowanych wokalistów rockowych w Wielkiej Brytanii i poza nią. Jego nagrania i występy na żywo z rockowymi legendami gitary, Ritchie Blackmorem w Rainbow i Yngwie Malmsteenem w Rising Force jest dobrze znana i wysoko ceniona przez fanów...

...ale zakres możliwości Doogiego to znacznie więcej niż tylko te dwie fantastyczne grupy. Z Richie Blackmorem nagrał ostatnią studyjną płytę supergrupy Rainbow "Stranger in Us All" w 1995 roku. Doogie stale koncertuje lub nagrywa z szeroką gamą muzyków z całego świata, grając na festiwalach i w klubach. Ma na koncie wiele solowych projektów, a także regularne koncerty i albumy studyjne z własnym zespołem Cornerstone. Koncertował z Jonem Lordem, Ianem Paicem i Michaelem Schenkerem. Pamiętamy go także z gościnnych występów z naszym rodzimym zespołem KRUK.

Do Bochni Doogie White przyjedzie ze znanymi naszej publiczności muzykami. Zagrają w składzie:

  • Doogie White - wokal
  • Emiliano Tessitore - gitara
  • Francesco Caporaletti - bas
  • Alessio Palizzi – bębny

Doogie White : szczegóły koncertu

Doogie White Band
Czwartek 02-03-2023r.
godz. 20.00
Kino Regis, Bochnia

Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury w Bochni.

Gitarzysta Emiliano Tessitore

Przy okazji koncertu zespołu Doogie White w marcu w Bochni będzie rzadka okazja pogadać i przybić pionę z mega sympatycznym i utalentowanym gitarzystą - Emiliano Tessitore - którego możecie posłuchać między innymi tutaj: