Deep Purple gwiazdą festiwalu Hard Rock Heros!

Newsy
Deep Purple gwiazdą festiwalu Hard Rock Heros!

Są w tej branży zespoły i Zespoły, przez duże 'Z'. Deep Purple należą do tego drugiego gatunku, a ich wpływ na historię muzyki jest niezaprzeczalny. Jeśli taka marka staje się headlinerem dużego festiwalu, mamy w zasadzie gwarancję dobrej zabawy...

To będzie prawdziwe święto dla wszystkich fanów hard rocka! Już 12 czerwca przyszłego roku w TAURON Arena Kraków odbędzie się HARD ROCK HEROES FESTIVAL! Headlinerem festiwalu będzie żywa legenda, formacja, która pomogła ukształtować i zdefiniować gatunek hard rocka i stopniowo wychodząc poza gatunkowe ramy, zachowała świeżość brzmienia, przyciągając kolejne pokolenia fanów – DEEP PURPLE! Tego samego dnia wystąpią również inne gwiazdy zagraniczne i polskie, o których wkrótce poinformujemy.

Bilety do sprzedaży trafią w piątek, 16 grudnia! Zapraszamy!

HARD ROCK HEROES FESTIVAL

  • Deep Purple + goście specjalni
  • 12.06.2023 TAURON Arena Kraków

BILETY (przedsprzedaż / dzień koncertu):

  • Płyta - 290/ 320 PLN
  • Sektory I kat. – 380/ 410 PLN
  • Sektory II kat. – 340/ 370 PLN
  • Sektory III kat. – 280/ 310 PLN

Bilety do nabycia także od 16 grudnia, godz. 10.00 na stronach:

DEEP PURPLE

Ten zespół to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. To właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 22 płyty studyjne i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water" znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej. W sierpniu 2020 roku ukazał się album "Whoosh!", a w listopadzie zeszłego roku krążek "Turning to Crime", na którym znalazł się zestaw niezwykłych coverów w wydaniu Deep Purple. W lipcu z zespołem pożegnał się Steve Morse, a zastąpił go irlandzki wokalista i gitarzysta Simon McBride. Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, a sam zespół zachwyca swoją genialną koncertową formą.

Więcej informacji: www.metalmind.com.pl