All That I Am: nowy singiel Sold My Soul

Newsy

Krzysztof Inglik

All That I Am: nowy singiel Sold My Soul

Rockowa grupa Sold My Soul istnieje od 2012 roku i ma na koncie dwa albumy oraz EP. Tym razem powraca do nas z pierwszym utworem po pandemii...

Cisza trwała dwa i pół roku. Ostatni utwór zespołu jaki się ukazał w maju 2020, akustyczny "Pusto", nawiązywał do pandemii. Po tym zespół przyjął inną drogę i postanowił się zahibernować na jakiś czas. Jak wspomina Smok Smoczkiewicz, gitarzysta ,lider zespołu

"Nie chcieliśmy brać udziału w niekończących się w pierwszym roku pandemii koncertach online, było ich mnóstwo codziennie przez około pól roku. Niektórzy robili takie występy z własnych mieszkań po kilka razy. FB aż kipiał od tego. Nie dało się od tego uciec i sami nie chcieliśmy być tego częścią."

Sold My Soul : All That I Am

W pierwszej połowie 2022 r. zespół wznowił działalność koncertową i rozpoczął prace nad rejestracją nowej piosenki. Utwór został nagrany na raty we wrześniu i październiku tego roku, bo wszyscy byli w rozjazdach. Sekcja została nagrana w Tarnowie, a wokale w Krakowie.

Video do nowego singla zrealizowano również w Krakowie, w październiku. Cytując muzyków Sold My SoulALL THAT I AM , bo taki tytuł nosi nowa piosenka zespołu, mówi prostymi słowami o tym, że każdy z nas ma w sobie potencjał, by stać się kimkolwiek tylko zapragnie, a kluczem który w tym może pomóc jest skupienie się na "tu i teraz". Drugie dno tekstu mówi o tym, że jesteśmy częścią wszechświata i natury."

Sold My Soul : aktualny skład

Sold My Soul gra nowa sekcja rytmiczna. Na perkusji Krzysztof 'Flipper' Krupa, a na basie Michał Lewicki, przyjaciel grupy od czasów jej założenia. Za mikrofonem ponownie stanął Łukasz 'Lipa' Lipowczan. Cały skład prezentuje się więc następująco:

  • Łukasz ‘Lipa’ Lipowczan (voc)
  • Smok Smoczkiewicz (git)
  • Krzysztof ‘Flipper’ Krupa (perk)
  • Michał Lewicki - bas

Sold My Soul dalej pozostaje tam gdzie czuje się jak ryba w wodzie, czyli w energetycznym, rasowym, korzennym rocku, ale tym razem mocniejsze dźwięki przejęły kontrolę nad bluesową wibracją, którą i tak słychać na drugim planie. To na pewno muzyka dla fanów dobrej gitary i dobrego groove’u.

Więcej informacji: www.soldmysoul.pl