Never Ending Sorry - Nowa płyta i trasa Agnieszki Chylińskiej

Newsy
Never Ending Sorry - Nowa płyta i trasa Agnieszki Chylińskiej

28 października pojawiła się na rynku nowa płyta Agnieszki Chylińskiej. Nowy album Artystki nosi tytuł „NEVER ENDING SORRY” i ukazuje się po czterech latach przerwy

Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała swoich słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze. Wokalistka, której twórczość zawsze cechowały przez nią same ukute słowa „NIGDY TAKA SAMA”. Tym razem postanowiła połączyć rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z pięknym rockowo-bluesowym brzmieniem. Jak sama mówi:

"Jest to dla mnie powrót do starego dobrego grania żywej muzyki. Tak bardzo zależy mi na tym, żeby koncerty najbliższej trasy były dowodem na to jak bardzo chciałam dać ludziom tę płytę."

Nowy krążek "NEVER ENDING SORRY" składa się z 13 piosenek, a promują go dwa single "JEST NAS WIĘCEJ" (premiera telewizyjna odbyła się w sierpniu na festiwalu w Sopocie TOP OF THE TOP) i "KIEDYŚ DO CIEBIE WRÓCĘ" - piosenka przede wszystkim o miłości i szacunku do samych siebie. Mamy prawo kochać i po ludzku się zawieść. Mamy prawo marzyć i ufać, choć nie zawsze dobrze na tym wychodzimy.

"NES" to projekt nie tylko muzyczny, ale też filmowy. W teledyskach do pierwszych singli obok Artystki, główną rolę grają wybitni aktorzy Adam Woronowicz (JEST NAS WIĘCEJ) i Piotr Głowacki (KIEDYŚ DO CIEBIE WRÓCĘ). Cały projekt będzie rozwijał swoją fabułę w kolejnych obrazach filmowych. Jak mówi Agnieszka Chylińska:

"Moim marzeniem od paru ładnych lat jest film. Pomyślałam sobie o tym, żeby w miarę płynnie przejść z muzyką właśnie w ten filmowy świat."

Wraz z premierą płyty Artystka z zespołem ruszy w trasę koncertową, na którą zaprasza słowami:"

"Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE... Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic.... Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama…"

Never Ending Sorry : trasa koncertowa

Trasa koncertowa „NEVER ENDING SORRY” szybko okazała się wielkim sukcesem i została wyprzedana jeszcze przed premierą płyty. Zespół Agnieszki Chylińskiej zagra w następujących miejscach:

 • 06.11 ŁÓDŹ KLUB WYTWÓRNIA
 • 13.11 WROCŁAW NARODOWE FORUM MUZYKI
 • 17.11 POZNAŃ SALA ZIEMII
 • 24.11 ZABRZE DOM MUZYKI I TAŃCA
 • 02.12 KRAKÓW ICE KRAKÓW
 • 04.12 SZCZECIN FILHARMONIA SZCZECIN

Never Ending Sorry : trasa koncertowa cz.2

Z powodu popularności 28.10 wystartowała przedsprzedaż drugiego etapu trasy koncertowej „NEVER ENDING SORRY”. Sprzedaż biletów na eBilet.pl

 • 26.03 CZĘSTOCHOWA FILHARMONIA CZĘSTOCHOWA
 • 01.04 LUBLIN CSK
 • 22.04 TORUŃ CKK JORDANKI
 • 23.04 BYDGOSZCZ FILHARMONIA BYDGOSZCZ
 • 07.05 KATOWICE MIASTO OGRODÓW
 • 14.05 ŁÓDŹ KLUB WYTWÓRNIA
 • 20.05 BIELSKO-BIAŁA CAVATINA HALL
 • 26.05 WARSZAWA KLUB PROGRESJA TBC TRÓJMIASTO - DATA WKRÓTCE