Wilki: Wszyscy marzą o miłości

Newsy
Wilki: Wszyscy marzą o miłości

Na ten album trzeba było poczekać parę lat… W tym roku Wilki obchodzą 30-lecie kariery, a ich najnowszy jubileuszowy album 'Wszyscy marzą o miłości' będzie miał swą premierę 23.09.2022 r.

Wilki klasycznie już produkują same hity. Dobre gitarowe rockowe granie z ważnym przekazem to klucz do tworzenia materiału, który zawsze znajdzie odbiorcę, niezależnie od wieku.

Album „Wszyscy marzą o miłości” powstawał w nietypowych warunkach. Nagrania zaczęły się w 2019 roku, jednak ograniczenia związane z covidem skomplikowały prace nad albumem. Muzyka powstała więc zdalnie, w oddaleniu o tysiące kilometrów.

Teksty Roberta Gawlińskiego niosą konkretny przekaz - jak sam mówi:

"Wiedziałem jedno - miłość naprawdę pozwala przetrwać najgorszy czas i czułem, że teksty, które napiszę, muszą nieść nadzieję, opowiadać o uczuciach, o bliskości, chciałem pisać sercem. Dlatego „wszyscy marzą o miłości… reszta nie znaczy nic” – to najważniejszy przekaz tej płyty."

Wilki : koncert

Z okazji jubileuszu 30-lecia zespołu, 27 września 2022 w Teatrze Roma Wilki zagrają zarówno swoje największe przeboje jak i wybrane nowe utwory, np. "Liczysz się tylko ty" czy "Podzielony świat", zaśpiewany przez Beniamina Gawlińskiego. Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/1695890174112652

Album dostępny w przedsprzedaży na kulturalnysklep.pl oraz empik.com.