Laura Cox prezentuje singiel 'One Big Mess'

Newsy

Mystic Production

Laura Cox prezentuje singiel 'One Big Mess'

Laura Cox znalazła się w centrum uwagi publikując swoje covery klasycznych bluesowych i rockowych utworów, których na YouTube słuchano łącznie 105 milionów razy...

Jej nagrania spotkały się z uznaniem fanów rocka, a w 2019 roku ukazał się „Burning Bright”, jej drugi w ogóle, ale pierwszy międzynarodowy album. Nowa płyta Laury Cox - "Head Above Water" - ukaże się 20 stycznia 2023 roku. Tymczasem gitarzystka prezentuje singiel promujący to wydawnictwo, pt. "One Big Mess":

Laura Cox : Head Above Water

"Head Above Water" zawiera 11 świetnych, tryskających energią, rockowych utworów. Nagrany w ICP Studios w Brukseli przez Erwina Autrique materiał, został zmasterowany został przez wielokrotnego zdobywcę nagrody GRAMMY, Teda Jensena (Eagles, Norah Jones, Green Day). Tak prezentuje się okładka nowej płyty:

Po wydaniu poprzedniego albumu Laura Cox zagrała na największych europejskich festiwalach: Hellfest, Pol'and'Rock, Rock Palast.

Laura Cox : koncerty w Polsce

W marcu 2023 roku artystka wyruszy na trasę koncertową "Head Above Water", w ramach której zagra trzy koncerty w Polsce:

  • 30.03.2023 - Warszawa, Remont
  • 31.03.2023 - Piekary Śląskie, OK Andaluzja
  • 01.04.2023 - Poznań, Klub u Bazyla

Więcej informacji: www.lauracoxband.com | www.mystic.pl