Deep Purple: znamy polski support!

Newsy
Deep Purple: znamy polski support!

Już 12 października w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Deep Purple! Gościem specjalnym Deep Purple będzie amerykańska formacja Jefferson Starship, natomiast w roli polskiego supportu zaprezentuje się zespół...

1One

1One to obecnie jedna z najciekawszych formacji na polskiej scenie rockowej.Na czele kapeli stoją dwie przebojowe kobiety: Aga Malicka (klawisze) oraz Sylwia Dziardziel (wokal). Grupa powstała w 2013 roku i zadebiutowała w tym samym roku za sprawą albumu "Njoyin", a 2 lata później premierę miała druga płyta formacji: "Świat Świętych Krów", na której gościnnie wystąpił gitarzysta Mr. Big, Paul Gilbert. Zdjęcie 1One widoczne poniżej wykonał Wojciech Ziemski:

1One obecnie promuje swój najnowszy krążek "Dalej". Płyta nagrana została w USA, a produkcją albumu zajęli się się Ryszard Sygitowicz oraz Jun Murakawa (m.in. Soundgarden, Tool, NIN).

Wśród gości specjalnych znaleźli się tacy znakomici muzycy jak: Doug Aldrich (Whitesnake), Stu Hamm (Joe Satriani), Jeff Bowders (Shakira) oraz Grzegorz Kupczyk.

Grupa ma też na koncie koncerty na takich imprezach jak m.in. Sylwester Szczęścia Polsatu (2021), Impact Festival (2015), dwie trasy w USA (koncerty w kultowych rockowych klubach w Los Angeles, Las Vegas i San Diego), zespół występował także w roli supportu Kiss (2022), Slade (2022) a także Deep Purple w 2018 roku.

KONCERT DEEP PURPLE 12.10.22

Metal Mind Productions zaprasza: Deep Purple The Whoosh! Tour + SPECIAL GUESTS: JEFFERSON STARSHIP, 1ONE - 12.10.2022 - Łódź, Atlas Arena

Ceny biletów w przedsprzedaży / w dniu koncertu:

  • Stojące kat. 1 (płyta) - 190 / 210 zł
  • Stojące kat. 2 (Golden Circle) - 340 / 360 zł
  • Siedzące kat. 1 - 285 / 305 zł
  • Siedzące kat. 2 - 205 / 225 zł
  • Siedzące kat. 3 - 170 / 190 zł

Bilety jeszcze do nabycia na stronach: shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

DEEP PURPLE

Zespół Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata.

Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln. sprzedanych płyt. Wydał 22 płyty studyjne i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water" znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

W sierpniu 2020 roku ukazał się album "Whoosh!", a w listopadzie zeszłego roku krążek "Turning to Crime", na którym znalazł się zestaw niezwykłych coverów w wydaniu Deep Purple.

Niedawno, w lipcu, z zespołem pożegnał się Steve Morse, a zastąpił go irlandzki wokalista i gitarzysta Simon McBride (jego zdjęcie widoczne poniżej wykonał Stefan Brending).

Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, a jak nowy materiał sprawdza się na żywo, przekonać będzie można się już 12 października w Łodzi, zapraszamy!

Więcej informacji: www.metalmind.com.pl