Nowy singiel Behemoth!

Newsy
Nowy singiel Behemoth!

Dziś zaprezentowano "The Deathless Sun", czyli trzeci utwór z nadchodzącej płyty "Opvs Contra Natvram", która ukaże się 16 września 2022 r.

Ilustracją nowego singla jest teledysk, który powstał w dwóch wersjach - dla prawdziwych fanów oraz dla osób wrażliwych na szokujące treści. Jak mówi sam lider Behemoth: "Wybierajcie ostrożnie!"

"Behemoth nienawidzi Chrystusa na różne sposoby od 1991 roku, ale wciąż nie brakuje nam inwencji twórczej w tej kwestii. Z dumą prezentujemy nasz najnowszy klip związanym z tym tematem, „The Deathless Sun”.Ten utwór zawiera w sobie wszystko, co wielu fanów Behemoth kocha w naszej muzyce – z jednej strony potężna dawka agresji, z drugiej dużo melodii. Ten właśnie kontrast jest powodem, dla którego zdecydowaliśmy się opublikować dwa niesamowite teledyski. Jeden z nich jest bardzo szokujący… tak szokujący, że aż musieliśmy stworzyć drugi klip. Wybierajcie zatem ostrożnie! Jak zwykle nie możemy się doczekać Waszej reakcji, Legiony. Miłej jazdy!"

The Deathless Sun: Official Narrative Video

The Deathless Sun: Official Performance Video

Opvs Contra Natvram

Płyta "Opvs Contra Natvram", której premierę zaplanowano na wrzesień to kolejne wydawnictwo o wzorcowej wręcz oprawie, do czego Behemoth już przyzwyczaił fanów. Wiele osób z branży muzycznej twierdzi, że niezależnie od stylu muzyki, artyści powinni brać z zespołu przykład i uczyć się jak należy z klasą prezentować muzykę. Oczywiście oprócz standardowej płyty przewidziano limitowany do 666 sztuk box, który wśród powalającej zawartości ma takie perełki jak typografia „O’Death”, którą wykonał ręcznie rzemieślnik na ponad 400-letnim papierze, wywodzącym się ze starożytnej Grecji i łacińskich książek sięgających 1618 roku:

Więcej informacji: www.behemoth.pl