Decapitated: klip nowego singla

Newsy
Decapitated: klip nowego singla

Niedawno Decapitated opublikowali pierwszy singiel z nowej płyty, tytułowy „Cancer Culture”. Wczoraj (w dniu rozpoczęcia trasy koncertowej zespołu w UK) swoją premierę miał klip do tego utworu...

Lider zespołu, Wacław „Vogg” Kiełtyka, tak mówi o teledysku:

"Klip nakręciliśmy w grudniu w Płocku, z Mateuszem Winklem, szefem Mania Studio. To było świetne doświadczenie i mam nadzieję , że fani docenią finalny efekt naszej pracy i dostrzegą ważny komunikat, który chcieliśmy przekazać przy pomocy tego obrazka".

27 maja Decapitated wydają "Cancer Culture"

Vogg o nowej płycie:

"Nie było tak łatwo wybrać pierwszego singla z Cancer Culture. Każda kompozycja ma inny klimat, każdą z nich chcielibyśmy Wam zaprezentować jak najszybciej. Ponieważ Cancer Culture jest utworem, który otwiera album, uznaliśmy, że będzie to idealny sposób na wprowadzenie Was w naszą nową muzykę. Oczekiwania, jeśli chodzi o nową płytę, były ogromne, nagrywanie jej było więc dla nas olbrzymim wyzwaniem. Ale ciężka praca się opłaca. Mieliśmy okazję zgromadzić niesamowitych ludzi, którzy zajęli się produkcją i pomogli nam osiągnąć jak najlepszy efekt. Jarek Szubrycht ponownie napisał dla nas niesamowite teksty o dysproporcji między marzeniami, ambicjami i aspiracjami ludzkości. Głównym inżynierem dźwięku był Tomasz Zed Zalewski, David Castillo odpowiada za miks, a Ted Jensen nadał całości ostateczny szlif przy masteringu. Okładkę stworzył Fabio Timpanaro, włoski artysta, którego twórczość doskonale oddaje to, co chcieliśmy przekazać. Tytuł albumu ma znacznie szerszy kontekst, niż to może się na pierwszy rzut oka wydawać. Będziecie zaskoczeni".