Foo Fighters w horrorze!

Newsy
Foo Fighters w horrorze!

W piątek 25 lutego wyjątkowe wydarzenie w kinach Helios Polska – jedyne w Polsce pokazy zabójczo rozrywkowego horroru „Studio 666” z członkami zespołu Foo Fighters w rolach głównych!

Foo Fighters, by nagrać swoją długo oczekiwaną, dziesiątą płytę. przenoszą się do tajemniczej rezydencji na obrzeżach Los Angeles. Ogromna posiadłość szybko okazuje się nawiedzona, a kiedy lider zespołu Dave Grohl zostaje opętany przez żądne krwi, nadprzyrodzone siły, na włosku zawisa nie tylko nagranie nowego albumu, ale i życie pozostałych członków grupy.

Foo Fighters to amerykański zespół rockowy założony przez perkusistę Nirvany, Dave’a Grohla, w 1995 roku. Grupa zdobyła 11 statuetek Grammy i znalazła się na liście 100 najlepszych zespołów rockowych wszechczasów (100 Greatest Artists of Hard Rock), a w 2021 roku została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame. W lutym minionego roku ukazała się długo oczekiwana, dziesiąta płyta Foo Fighters – „Medicine at Midnight”, przy okazji 25 jubileuszu działalności artystycznej zespołu. Nagrania w studiu na obrzeżach Los Angeles, gdzie na czas pracy nad albumem zamieszkali muzycy, stały się dla lidera grupy, Dave’a Grohla, inspiracją do napisania scenariusza szalonego horroru.

Zespół znany z wielu filmów dokumentalnych i eksperymentalnych teledysków, postanowił wreszcie zekranizować historię i zrobić horror o nagraniu krążka „Medicine at Midnight” w mrocznym Studiu 666. W filmie, poza członkami zespołu, którzy zagrali samych siebie, pojawiają się gościnnie m.in. Lionel Richie oraz Kerry King ze Slayera, a także światowej sławy aktorzy: Leslie Grossman („American Horror Story”), Jenna Ortega („Krzyk”, „Opiekunka: Demoniczna królowa”, serial Netflixa „Ty”) czy Jeff Garlin („Pohamuj entuzjazm”). „Studio 666” będzie miało swoją światową premierę 25 lutego, a film na ekranach kin tego samego dnia obejrzą widzowie z Polski, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii.

Więcej informacji:  www.sonymusic.pl