Slash Ft. Myles Kennedy & The Conspirators: 4

Newsy

Metal Mind Productions

Slash Ft. Myles Kennedy & The Conspirators: 4

SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS wydają dziś, w piątek 11 lutego, swój długo wyczekiwany czwarty album zatytułowany "4", płyta ukazuje się nakładem Gibson Records we współpracy z BMG

Po dekadzie i czterech albumach w karierze, "4" to pierwszy nowy krążek SLASHA z Mylesem Kennedy’m i Konspiratorami od 4 lat. SLASH i jego koledzy z zespołu: MYLES KENNEDY (wokal), BRENT FITZ (perkusja), TODD KERNS (gitara basowa i wokal) oraz FRANK SIDORIS (gitara i wokal), aka SMKC, podjęli współpracę z producentem Dave'm Cobb'em (Chris Stapleton, John Prine, Jason Isbell, Rival Sons), co zaowocowało najmocniejszą jak dotąd płytą zespołu. Nagrania odbyły się w RCA Studio A w Nashville, Cobb podzielał pragnienie zespołu, aby nagrać utwory na żywo w studio, włączając w to solówki gitarowe i wokale – co wydarzyło się po raz pierwszy w przypadku tej grupy.

SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS aka SMKC rozpoczęli właśnie swoją trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, w ramach której odwiedzą 28 miast. Wszystkie daty koncertów SMKC i bilety na te występy można znaleźć TUTAJ.

Również w dniu dzisiejszym, w piątek 11 lutego, będzie można na żywo zobaczyć stream darmowego koncertu SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS "Live at Studios 60", podczas którego SLASH i zespół wykonają w całości nowy album “4” na żywo, koncert dostępny będzie na YouTube i Facebooku Slasha, a rozpocznie się o godz. 20:00 CET, zapisz się TUTAJ. Po występie SMKC "Live at Studios 60", na YouTube Premium będzie można obejrzeć na żywo Q&A ze SLASHem oraz odbędzie się afterparty. Zobaczcie i udostępnijcie zwiastun koncertu SMKC "Live at Studios 60":

"4" to SMKC jakich jeszcze nie słyszeliście. To żywiołowy rockowy album napędzany przez zapadające w pamięć gitarowe riffy, zniewalające melodie, chwytliwe refreny i potężne solówki. 'Czwórka' z laserową precyzją i bezpośredniością uderza w szeroki zakres dźwięków, stylów i nastrojów. Album rozpoczyna utwór "The River is Rising", jedna z najcięższych i najbardziej dynamicznych kompozycji zespołu, rozwijająca się poprzez mocarny riff i głęboki groove. Od stomp rocka w "Whatever Gets You By", przez jasny, pełen serca pop-rockowy "Fill My World", do przesiąkniętego gitarową gadaniną "C'est La Vie", psychodelicznego snu o gorączce "Spirit Love", rozkołysanego "The Path Less Followed", boogie-shake'a w "Actions Speak Louder Than Words", ponurego funku w stylu Aerosmith w "April Fool", szalonego "Call Off the Dogs" i kulminacji w epickim, sześciominutowym, zamykającym album "Fall Back to Earth", “4” jest albumem, który chwyta i nigdy nie puszcza.

Więcej informacji: www.slashonline.com