Jan Borysewcz i Piotr Fronczewski nagrali wspólny singiel

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Jan Borysewcz i Piotr Fronczewski nagrali wspólny singiel

Jan Borysewicz i Piotr Fronczewski postanowi wspólnie zaśpiewać o relacjach damsko-męskich w nowej aranżacji przeboju sprzed lat.

Singiel "Nie wierz nigdy kobiecie” z udziałem Piotra Fronczewskiego jest utworem promującym nadchodzący, jubileuszowy album podsumowujący 50. lecie działalności artystycznej gitarzysty Lady Pank. Premiera tego wyjątkowego wydawnictwa zaplanowana jest na jesień 2021. Płyta będzie nosić tytuł "Wszystkie oblicza Jana Borysewicza"

Zobacz teledysk, który powstał do utworu:

 

Wiedząc o tym, że utwór „Nie wierz nigdy kobiecie”, jako moja pierwsza kompozycja, będzie obowiązkowym elementem jubileuszowego albumu, od razu pomyślałem o moim przyjacielu, wybitnym aktorze - Piotrze Fronczewskim. Niech najlepszym dowodem na to, że moja intuicja mnie nie zawiodła, będzie komentarz autora tekstu, Andrzeja Mogielnickiego, gdy usłyszał interpretację Piotra: „Wreszcie ktoś zrozumiał o czym napisałem ten utwór”

Teledysk z perfekcyjną kreacją artystyczną i dużą porcją dobrej zabawy jest naturalnym uzupełnieniem naszej współpracy.

Dziękuję Wam Panowie!”


- skomentował Jan Borysewicz


Album ukaże się 8 października 2021 nakładem Agora Muzyka. Płyta dostępna w przedsprzedaży na kulturalnysklep.pl a od jutra na empik.com.

Foto: Dariusz Ptaszyński