Bokassa zapowiada nową płytę "Molotov Rocktail"

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Bokassa zapowiada nową płytę "Molotov Rocktail"

Po niedawnym podpisaniu kontraktu z Napalm Records, norweskie energetyczne trio Bokassa jest w pełni naładowane i gotowe do działania za sprawą swojego nowego albumu, "Molotov Rocktail", który ukaże się 3 września 2021 roku nakładem Napalm Records.


Na najnowszym krążku, następcą płyty "Crimson Riders" (2019), znajdzie się 11 kompozycji w najlepszym stoner punkowym stylu, charakterystycznym dla tego zespołu. Dziś premierę ma pierwszy singiel z tego wydawnictwa "Careless (In The Age Of Altruism)", w którym trio łączy ciężkie stoner rockowe riffy z melodyjnym refrenem, do utworu powstał też energetyczny teledysk. Najbardziej ekscytujący norweski towar eksportowy i "nowy ulubiony zespół" Larsa Ulricha serwuje solidną porcję hałaśliwej energii.

Bokassa zapowiada nową płytę

Setki tysięcy streamów i fanów na całym świecie mogą potwierdzić: ten zespół jest na dobrej drodze, aby stać się elitą stoner punka.
Bokassa dodaje:

"Careless (In The Age Of Altruism)" był jednym z pierwszych utworów napisanych na płytę "Molotov Rocktail" i jedynym kandydatem na pierwszego singla ze względu na jego chrupiący riff i emocjonalny haczyk. Podobnie jak w przypadku "So Long, Idiots!" nasz bohater jest coraz bardziej rozczarowany światem i stara się go unikać, żyjąc wygodnie we własnej bańce. Uważamy też, że może to być jedyna piosenka zawierająca słowo "Didjeridon’t".

 

Lista utworów na "Molotov Rocktail":

 1. Freelude
 2. So Long Idiots!
 3. Pitchforks R Us
 4. Hereticules
 5. Low (And Behold)
 6. Godless
 7. Molotov Rocktail
 8. Burn It All (P.T.S.D.E.A.D)
 9. Careless (In The Age Of Altruism)
 10. Code Red
 11. Immortal Space Pirate 3 Too Old For This Sith

Płyta "Molotov Rocktail" dostępna będzie w następujących formatach:

1 CD Digipak + koszulka
1 LP w kolorze różowym – limitowana ilość 300 egz.
1 LP w kolorze żółtym - limitowana ilość 200 egz.
1 LP w kolorze fioletowym (przezroczysty)
1 LP w kolorze czarnym
Płyta w wersji cyfrowej
[1 LP w kolorze różowym – limitowana ilość 300 egz.]