Black Sabbath – wyjątkowe wznowienie „Sabotage”

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Black Sabbath – wyjątkowe wznowienie „Sabotage”

Już 11 czerwca 2021 ukaże się rozbudowane wydanie Black Sabbath „Sabotage” w wersji Super Deluxe Edition.

„Sabotage” w wersji Super Deluxe Edition dostępny będzie od 11 czerwca 2021 r. w wersji 4 LP na 180 gramowych winylach plus siedmiocalowy singiel, zawierający radiową wersję “Am I GoingInsane (Radio)” oraz “Hole In The Sky” na stronie B oraz opakowany w reprodukcję rzadkiego japońskiego wydania tego singla. Dostępna będzie także wersja 5 CD.

Rozbudowane wydanie Black Sabbath „Sabotage” w wersji Super Deluxe Edition

Obydwie wersje są już możliwe do zamówienia pod tym linkiem: https://blacksabbathband.lnk.to/sabotagedlxPR Muzyce towarzyszyć będzie historia albumu spisana w książeczce dodanej do albumu, która zawierać będzie także wypowiedzi członków zespołu i prasy muzycznej. Znajdą się tam również rzadkie zdjęcia i wycinki prasowe z tego okresu. Poza tym, w box secie znajdzie się też replika książeczki koncertowej z koncertu w Madison Square Garden w 1975 r. oraz kolorowy plakat trasy “Sabotage” z tego samego roku.

Na nowo zremasterowany album będzie także dostępny przez serwisy streamingowe i do pobrania w dniu premiery. Już dziś można posłuchać utworu “Am I GoingInsane (Radio)” pod tym linkiem: https://blacksabbathband.lnk.to/goinginsanePR