Vinnie Moore prezentuje nowy teledysk

Newsy
Vinnie Moore prezentuje nowy teledysk

Vinnie Moore nakręcił nowy teledysk do kompozycji "Same Sun Shines" pochodzącej z ostatniego albumu gitarzysty "Soul Shifter".

"Napisałem tę piosenkę w czasie, gdy starałem się znaleźć trochę światła na końcu tunelu. Próbowałem się podnieść, odzyskać pozytywne spojrzenie i skupić na dobrych rzeczach. Patrzyłem w górę na słońce myśląc o tym, że zawsze tam jest i zawsze było. Wszyscy przechodzimy przez zachmurzone dni, ale musimy pamiętać, że poza chmurami istnieje światło, które nadal świeci. Czasem je stracisz, ale zawsze możesz odnaleźć je ponownie. Mam nadzieję, że ta piosenka podnosi innych na duchu, tak jak dla mnie. To jeden z moich ulubionych utworów z albumu „Soul Shifter” i mój pierwszy wybór na teledysk. Wszyscy znaleźliśmy się teraz w bezprecedensowej sytuacji, ale musimy wierzyć, że w końcu wyjdziemy na drugą stronę i znów nadejdą lepsze czasy".

Za video odpowiada Wayne Joyner, który nakręcił teledyski dla takich artystów jak Kansas, Sevendust, Fozzy, LA Guns, Black Stone Cherry, Dream Theater, Robby Krieger, Jon Anderson i Devin Townsend.

 

"Soul Shifter", następca albumu "Aerial Visions" z 2015 ukazał się w październiku 2019 roku nakładem własnej wytwórni gitarzysty, Mind's Eye Music. Na dziewiątej solowej płycie Vinniego Moore'a wystąpili Rudy Sarzo (Ozzy Osbourne, Quiet Riot) Jordan Rudess (Dream Theater), Richie Monica (perkusja), Michael Bean (bas), John Cassidy (klawisze) i John Pessoni (perkusja).