Deep Purple prezentuje nowy utwór Nothing At All

Newsy
Deep Purple prezentuje nowy utwór Nothing At All

„Nothing At All" to tytuł nowego utworu Deep Purple, który zapowiada album „Whoosh!".

To trzeci po „Throw My Bones" i „Man Alive" singiel zapowiadający nowy krążek, który będzie miał premierę 7 sierpnia.

 

„Whoosh!”, 21 w dorobku studyjny album formacji ukaże się 7 sierpnia nakładem wytwórni earMUSIC i będzie następcą albumów „inFinite” (2017) i „Now What?!” (2013), które odniosły duży sukces.

Deep Purple po raz trzeci połączyli siły z legendarnym producentem Bobem Ezrinem, który zaprosił zespół do Nashville, aby napisać i nagrać nowe utwory. Efektem ma być najbardziej zróżnicowany album, jaki do tej pory razem stworzyli. Muzycy na nowej płycie „rozciągnęli się we wszystkich kierunkach” bez żadnych ograniczeń, które mogły pozbawić ich kreatywności. „Deep Purple przywraca Deep z powrotem do Purple” - to żartobliwe motto, które pojawiło się w studio po stworzeniu pierwszych piosenek, dało jasno do zrozumienia, że brytyjska formacja i Ezrin są na dobrej drodze do stworzenia płyty skierowanej do wszystkich pokoleń, a jednocześnie wyrażającej niezadowolenie z obecnej sytuacji na świecie.

„Whoosh!” będzie dostępny jako limitowany CD + DVD Mediabook (płyta DVD będzie zawierać zapis koncertu z Hellfest 2017), 2LP + DVD, limitowany box oraz w formie cyfrowej.

Lista utworów:

Throw My Bones
Drop The Weapon
We’re All The Same In The Dark
Nothing At All
No Need To Shout
Step By Step
What the What
The Long Way Round
The Power of the Moon
Remission Possible
Man Alive
And The Address
Dancing In My Sleep