Unsun w Mystic Production

Newsy
Unsun w Mystic Production

Nowy zespół byłego gitarzysty Vader, Maurycego "Mausera" Stefanowicza, podpisał kontrakt z Mystic Production. Już pod jej szyldem ukaże się nowy, drugi album formacji.

Grupa weszła do studia tej wiosny by zarejestrować swój drugi krążek nazwany wstępnie "Clinic For Dolls". Album ma się ukazać w Europie 11 listopada. Wokale zostały nagrane w Studio X w Olsztynie, natomiast instrumenty w studiu Hertz w Białymstoku. Obecnie płyta jest na etapie miksu i masteringu.

Komentarz zespołu: "Nagraliśmy 10 fantastycznych kawałków. W tej chwili zapoznajemy się z pierwszymi zmasteringowanymi numerami. Jest ciężko, z dużą dozą mocy, ale także melancholijnie i klimatycznie. Możecie się spodziewać także trochę lżejszych dźwięków i jednej ballady. Jesteśmy w 100% zadowoleni z tego co zrobiliśmy. Plan został wykonany. Obecnie skupiamy się powoli na promocji i nagraniu video. Po fanatycznym przyjęciu naszego pierwszego albumu "The End Of Life" podpisaliśmy kontrakt na nasz drugi krążek z Mystic Production, który będzie naszym partnerem na Europę. Mystic to nie tylko wydawca z muzycznymi sukcesami, ale także wielu wspaniałych ludzi, którzy poświęcają wiele czasu swojej muzyce i artystom. Mają odpowiednie doświadczenie by dobrze promować zespoły. Jesteśmy pewni, że ten kontrakt gwarantuje nam drogę do sukcesu. Nadzieja jaką pokładła w nas Mystic Production sprawiła, że staliśmy się jeszcze bardziej zmotywowani i zdeterminowani".

Debiutancki album Unsun "The End Of Life" ukazał się 22 września 2008 roku za sprawą Century Media Records.

(KK)