Jeff Beck i Johnny Depp prezentują teledysk do "Isolation"

Newsy
Jeff Beck i Johnny Depp prezentują teledysk do "Isolation"

Można już zobaczyć oficjalny teledysk do kompozycji Johna Lennona "Isolation" nagranej przez Jeffa Becka i Johnny'ego Deppa.

Nowa wersja klasyka Johna Lennona "Isolation" jest pierwszym singlem duetu Beck - Depp, którzy już od kilku lat w wolnych chwilach pracowali nad nową muzyką. W "Isolation", poza Jeffem Beckiem na gitarze i Johnnym Deppem, odpowiadającym za śpiew można usłyszeć legendarnego bębniarza i stałego współpracownika Becka, Vinniego Colaiutę, a także Rhondę Smith na basie. Zespół po raz pierwszy zaprezentował ten utwór we wrześniu 2019 roku na Crossroads Guitar Festival w Dallas.

Singiel "Isolation" dostępny jest w serwisach streamingowych, a teraz możemy również zobaczyć oficjalny teledysk.

 

"Johnny i ja pracujemy razem już od jakiegoś czasu i nagraliśmy ten utwór podczas naszego pobytu w studio w zeszłym roku” - mówi Jeff Beck. „Nie planowaliśmy wydawać go tak szybko, ale biorąc pod uwagę wszystkie ciężkie dni i prawdziwą "izolację", przez którą przechodzą ludzie w tych trudnych czasach, zdecydowaliśmy, że teraz jest właściwy moment, aby wszyscy mogli to usłyszeć. Więcej muzyki od Johnny'ego i mnie poznacie dopiero za jakiś czas, ale wcześniej mamy nadzieję, że znajdziecie pociechę w naszym spojrzeniu na ten klasyk Lennona".

Johnny Depp: "Jeff i ja nagraliśmy "Isolation" w zeszłym roku, jako naszą próbę zmierzenia się z piękną melodią Johna Lennona. Poezja Lennona: 'We're afraid of everyone. Afraid of the Sun!' ('Boimy się każdego. Boimy się Słońca!') - wydała się nam szczególnie przenikliwa - to piosenka o izolacji, strachu i ryzyku egzystencjalnym dla naszego świata. Chcieliśmy ją wam zaprezentować i mamy nadzieję, że pomoże wam zrozumieć aktualne wydarzenia lub po prostu pomoże przejść czas, kiedy wspólnie borykamy się z izolacją".