Konkurs Sony: komentuj i kręć teledyski!

Newsy
Konkurs Sony: komentuj i kręć teledyski!

We współpracy z firmami Sony i Mystic Production organizujemy konkurs dla naszych czytelników. Jeśli chcesz zostać producentem, scenarzystą a może montażystą klipów, weź udział w komentowaniu klipów innych!

Każdego dnia podawać będziemy nazwę jednego wykonawcy z katalogu dystrybucji Mystic Production. Waszym zadaniem będzie dyskusja na Facebooku na temat teledysków tego wykonawcy. Każda osoba biorąca udział w dyskusji bierze także udział w losowaniu nagród. W momencie, w którym pojawiać się będzie kolejny post, zamykać będziemy zgłoszenia do poprzedniego, itd. Każdego dnia do wygrania nagrody od firm Sony i Mystic Production.

Firma Mystic Production przygotowała płyty ze swojego katalogu, natomiast firma Sony programy dla osób, które chciałyby zająć się montażem filmów czy właśnie teledysków, obróbką dźwięku i wszystkimi innymi czynnościami związanymi z obróbką multimediów. W związku z tym przygotowała następujące nagrody:

- trzy egzemplarze wiodącego na rynku oprogramowania do edycji audio-video Sony Vegas Pro 9!


Profesjonalne tworzenie wideo, dźwięku oraz autoring płyt Blu-ray. Kolekcja Vegas Pro 9 to połączenie dwóch wszechstronnych aplikacji, zaprojektowanych tak aby działały bezproblemowo w celu zapewnienia efektywnego i intuicyjnego środowiska pracy dla profesjonalistów i montażystów wideo. Ten zestaw to jedna z najsolidniejszych i ciągle rozwijająca się platforma do tworzenia i produkcji materiału multimedialnego. Wsparcie dla szerokiego zakresu formatów, najwyższej jakości efekty, nieporównywalne wsparcie dla edycji dźwięku oraz komplet narzędzi edycyjnych powoduje, że Vegas Pro 9 to maksymalnie efektywne środowisko pracy jakie można sobie zażyczyć. Od pozyskania do finalizacji, z kamery na dysk Blu-ray - kolekcja narzędzi Vegas Pro 9 oferuje dokładnie to co jest potrzebne do osiągnięcia najlepszego rezultatu.

- dwa egzemplarze rewelacyjnego edytora dźwięku, wykorzystywanego tak przez amatorów jak i producentów - Sony Sound Forge Pro 10!Sony Sound Forge Pro 10 skutecznie i niezawodnie dostarcza producentom i edytorom dźwięku (audio) całkowitą kontrolę nad wszystkimi aspektami edycji dźwięku i masteringu. Zarówno w studio jak i w terenie jest kluczowym narzędziem dla profesjonalnych mediów, które potrzebują tworzyć i edytować pliki dźwiękowe szybko i dokładnie. Z nową, precyzyjną pracą opartą na edycji zdarzeń, zintegrowanym nagrywaniem CD w trybie DAO, profesjonalnymi narzędziami do redukcji szumów oraz nieskazitelnym dźwiękiem rozciąganym w czasie Sound Forge Pro 10 jest wielofunkcyjnym zestawem do produkcji do profesjonalnego nagrywania i masteringu, kreacji i naprawy dźwięku, a także do tworzenia płyt CD w standardzie Red Book.

To nie koniec! Do rozdysponowania jest także dziewięć pakietów Seminar Series i Production Assistant, które stanowią materiały treningowe dla początkujących i opcje wspomagające dla osób chcących rozszerzyć funkcjonalności oprogramowania. Łącznie mamy więc czternaście nagród, na każdy dzień powszedni konkursu. Zaczynamy? No to kręcimy!DZIEŃ 1. RIVERSIDE

Nasza wielka gwiazda eksportowa - mistrzowie prog rocka - doczekali się do tej pory tylko jednego profesjonalnego klipu...

 
DZIEŃ 2. COMA
 
Świeżak w drużynie Mystica, ale za to jaki! Ta przez jednych uwielbiana a przez innych znienawidzona petarda (w ostatnim czasie zwana czopkiem) ciągle zaskakuje. Komentujcie ich teledyski, a może macie fajne pomysły dla nich?
 
 
DZIEŃ 3. BLACK RIVER
 
Dzisiaj rozmawiamy o teledyskach Black River. Co o nich sądzicie? No i przede wszystkim o nowym, premierowym wideo z Magdą Cielecką w roli głównej!
 
 
DZIEŃ 4. BEHEMOTH
 
Teledyski Behemotha zdobywają uznanie nie tylko widzów, ale i jury plebiscytów. Co wy sądzicie o tej gałęzi twórczości Adama i spółki?
 
 
DZIEŃ 5. HUNTER
 
Mimo swojej długiej historii, Hunter pod względem wizualnym zwrócił na siebie uwagę dopiero ostatnio dzięki "Labiryntowi Fauna". Co myślicie o tym i innych teledyskach grupy dowodzonej przez Draka?
 
 
DZIEŃ 6. FRONTSIDE
 
Frontside nagrało m.in. teledysk do "Wybrańca" z parą Devil Angels i praktycznie własnymi siłami do "Zapalnika". Co myślicie o ich dziełach? A może macie jakieś pomysły dla chłopaków, w końcu na jesieni nowa płyta!
 
 

DZIEŃ 7. KATATONIA
 
Chyba nic nie trzeba dodawać. Legenda muzyki rockowej i metalowej, która zmienia się przez lata nie tracąc przy tym specyficznego klimatu...

Wejdź na nasz Facebookowy profil!