Birth Of The Cruel - nowy utwór Slipknot

Newsy
Birth Of The Cruel - nowy utwór Slipknot

Już w najbliższy piątek ukaże się nowy album Slipknot, zatytułowany "We Are Not Your Kind". Zespół zaprezentował kolejny utwór zapowiadający to wydawnictwo. 

"We Are Not Your Kind" ujrzy światło dzienne 9 sierpnia nakładem Roadrunner. Materiał na następcę ".5: The Gray Chapter" został nagrany w Los Angeles pod okiem producenta Grega Fidelmana, który ma już na koncie wcześniejszą współpracę z zespołem.

Trzecim utworem zapowiadającym krążek jest "Birth Of The Cruel", którego można już posłuchać.

 

"Jest ciężki, eksperymentalny i cholernie melodyjny - o nowym albumie mówi frontman Corey Taylor - "Znalazły się na nim najbardziej mroczne teksty, jakie napisałem od długiego czasu. Przechodziłem przez bardzo mroczny okres i te doświadczenia były paliwem do stworzenia tekstów i wszystkich emocji zawartych na tej płycie. Ludzie nie wiedzą czego się spodziewać. To naprawdę szalone."  

Przypomnijmy, że w składzie zespołu znajdują się od 2014 roku basista Alessandro Venturella i perkusista Jay Weinberg. Nie wiadomo, kto zajął miejsce Chrisa Fehna zwolnionego niedawno z formacji, ale nowy perkusjonista występuje zarówno w teledysku, jak i w sesji fotograficznej do nowej płyty.

 

 

Lista utworów

01. Insert Coin
02. Unsainted
03. Birth Of The Cruel
04. Death Because Of Death
05. Nero Forte
06. Critical Darling
07. Liar's Funeral
08. Red Flag
09. What's Next
10. Spiders
11. Orphan
12. My Pain
13. Not Long For This World
14. Solway Firth