Slipknot wraca do Polski

Koncerty
2019-08-22
Slipknot wraca do Polski

Już w lutym 2020, w ramach europejskiej trasy do Polski zawita Slipknot. Gościem specjalnym trasy będzie Behemoth.

Corey Taylor, frontman Slipknot wyznaje: „Miło jest wracać ponownie do Europy i Wielkiej Brytanii. Bez względu na to, ile razy przyjeżdżamy, zawsze mamy niedosyt, że nie zagraliśmy we wszystkich miastach, w których byśmy chcieli. Ale jedno jest pewne: publiczność ZAWSZE należy do najlepszych na świecie.”

Slipknot jest kulturowym fenomenem, który wywarł ogromny wpływ na cały świat muzyczny, zajmując pierwsze miejsca w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Japonii, Irlandii, Belgi oraz Finlandii, a także plasując się w pierwszej 3 w Niemczech, Francji, Norwegii, Włoszech, Holandii i Nowej Zelandii.

Najnowszy, szósty album "We Are Not Your Kind", który ukazał się 9 sierpnia promują utwory "Solway Firth", "Birth Of The Cruel" oraz wiodący singiel "Unsainted". Wszystkie teledyski zostały wyreżyserowane przez M. Shawn Crahana i każdy z nich zyskał ogromną popularność na YouTube, uzyskując ponad 58 milionów wyświetleń w zaledwie dwa miesiące.

6 lutego 2020
Atlas Arena / Łódź

Bilety w regularnej sprzedaży od 30 sierpnia od godz. 10:00 na LiveNation.pl
Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 28 sierpnia o godz. 10:00 i zakończy się w 30 sierpnia o godz. 09:00
Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl startuje 29 sierpnia od godz. 10:00 i potrwa do 30 sierpnia do godz. 09:00

Więcej informacji na LiveNation.pl

 

Koncerty

Slipknot - Łódź