Nowe DVD Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators

Newsy
Nowe DVD Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators

Już we wrześniu ukaże się koncertowe DVD zespołu Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators, które będzie nosić tytuł "Living The Dream Tour".

"Living The Dream Tour" ujrzy światło dzienne 20 września nakładem Eagle Vision. Wydawnictwo będzie zawierać koncert, który Slash i spółka zagrali 20 lutego 2019 w Eventim Apollo w Londynie (nowa nazwa legendarnej sali Hammersmith Odeon). Występ odbył się w ramach trasy promującej ostatni album grupy "Living The Dream", który ukazał się we wrześniu 2018 roku. Podczas dwugodzinnego setu formacja zagrała m.in. utwory "Call Of The Wild", "Driving Rain", "By The Sword", "Back From Cali", "Starlight", "World On Fire" i "Anastasia". Ostatnia z wymienionych kompozycji promuje wydawnictwo.

 

"Za każdym razem, gdy rejestrujesz nagranie na żywo wszystko co możesz zrobić to improwizować - powiedział Slash w jednym z ostatnich wywiadów. "Możesz mieć nadzieję, że akurat ten koncert nie okaże się najgorszy na całej trasie. Bardzo rzadko zdarza się, żeby występ zaplanowany do rejestracji okazał się najbardziej magiczny ze wszystkich zagranych w ramach tour. To szczęście, którego nie doświadczasz często. Publiczność w Londynie okazała się jedną z najlepszych przed jaką grałem z The Conspirators. To było wspaniałe doświadczenie, atmosfera była doskonała i cudownie było zagrać w Hammersmith - jednym z tych historycznych miejsc. To był dobry, energetyczny koncert. Przesłuchałem ten materiał, a przynajmniej jego część i są tam wszystkie nasze pomyłki. Nie zamierzamy ich poprawiać, dlatego to będzie szczere odzwierciedlenie tego, co wydarzyło się tego wieczoru."

"Living The Dream Tour" ukaże się w postaci DVD + 2CD, Blu-ray + 2CD, 3LP czarny winyl, 3LP limitowany czerwony winyl, digital video oraz digital audio. Sekcja bonusowa DVD i Blu-ray będzie zawierać mini-dokument "Live In London" obejmujący m.in. wywiady ze Slashem i Mylesem Kennedy oraz ujęcia zza kulis trasy.

Lista utworów "Living The Dream Tour":

01. The Call Of The Wild
02. Halo
03. Standing In The Sun
04. Ghost
05. Back From Cali
06. My Antidote
07. Serve You Right
08. Boulevard Of Broken Hearts
09. Shadow Life
10. We're All Gonna Die
11. Doctor Alibi
12. Lost Inside The Girl
13. Wicked Stone
14. Mind Your Manners
15. Driving Rain
16. By The Sword
17. Nightrain
18. Starlight
19. You're A Lie
20. World On Fire
21. Avalon
22. Anastasia

Zdjęcie: Robert Wilk