Zobacz teledysk Slasha nakręcony w Polsce

Newsy
Zobacz teledysk Slasha nakręcony w Polsce

Formacja Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators zaprezentowała nowy teledysk nakręcony w Polsce podczas niedawnego koncertu w łódzkiej Atlas Arenie.

Zespół wystąpił w Łodzi 12 lutego w ramach trasy promującej album "Living The Dream", który ukazał się we wrześniu 2018 roku. Już kilka dni później można zobaczyć oficjalny teledysk do utworu "Call Of The Wild" złożony z ujęć z polskiego koncertu, przygotowań do występu oraz zza kulis. Za reżyserię video odpowiada Sturge Media.

 

Zobacz galerię z koncertu

"Call Of The Wild" opiera się na riffie, który zaprezentowałem zespołowi podczas przerwy w trasie 'World On Fire' - mówi Slash. "Nie przypominam sobie jego początków, ani skąd przyszedł mi do głowy, ale to po prostu świetny riff, który czuję bardzo dobrze. Zawsze kluczową sprawą jest dla mnie powrót do tego konkretnego riffu i progresji akordów. Czasem wpadasz na pomysł i musisz go zrealizować, aby zobaczyć do czego cię on poprowadzi. Właśnie taka sytuacja miała miejsce w przypadku tego utworu."

"To jeden z moich ulubionych riffów na płycie" - dodaje wokalista Myles Kennedy. "Praca nad nim przebiegła bardzo gładko. Tekst opowiada o współczesnym opętanym nowymi technologiami świecie, który zmierza do wypalenia, do momentu w którym zdamy sobie sprawę, że czas odłączyć zasilanie i wrócić do tego, co jest prawdziwą istotą życia."

Zdjęcia: Robert Wilk