Konkurs: wygraj album "III" Lion Shepherd

Newsy
Konkurs: wygraj album "III" Lion Shepherd

Weź udział w naszym konkursie i wygraj najnowszy album formacji Lion Shepherd, zatytułowany "III".

Przypomnijmy, że Lion Shepherd tworzą Kamil Haidar (wokal), Mateusz Owczarek (gitara) i Maciej Gołyźniak (perkusja). "III" - następca świetnie przyjętych albumów „Hiraeth” (2015) i „Heat” (2017) - to największa jak do tej pory produkcja w historii zespołu. Ekipa przeniosła się do magicznego miejsca – Monochrom Studio. Tam pod okiem Ignacego Gruszeckiego oraz Roberta Szydło (Mikromusic) zarejestrowano 14 utworów. Użyto rekordowej ilości instrumentów perkusyjnych i strunowych. Na krążku pojawiają się tak charakterystyczne dla zespołu instrumenty jak gitara dwunastostrunowa, arabska lutnia i darbuka ale też nowości jak fortepian czy kwartet smyczkowy.

Lion Shepherd wsparli znakomici goście: Atom String Quartet, Robert Szydło (gitary basowe) oraz Łukasz Damrych (instrumenty klawiszowe). Za wokale znów odpowiedzialny był Wojtek Olszak (Woobie Doobie Studio), z którym zespół pracuje od czasów płyty „Heat”.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

 

Uwaga konkurs

W naszym konkursie mamy do wygrania 5 egzemplarzy płyty "III"! Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Lion Shepherd. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli 14 lipca do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Kto jest pierwszym gitarowym bohaterem Mateusza Owczarka? Podpowiedzi szukajcie na naszej stronie!

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za Wasze liczne maile. Pierwszym gitarowym bohaterem Mateusza Owczarka był John Petrucci. Płyty otrzymują: Karolina Ciernicka, Marcin Peukert, Paweł Bochenek, Tomasz Pusz oraz Wanda Bliźnik. Gratulujemy!

 

Zdjęcie: Wiktor Franko