Konkurs: wygraj składankę „Chris Cornell”!

Newsy
Konkurs: wygraj składankę „Chris Cornell”!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać składankowy album "Chris Cornell" prezentujący przekrojowo dorobek zmarłego w maju 2017 muzyka.

Płyta „Chris Cornell” to upamiętnienie dorobku Chrisa Cornella nie tylko jako wokalisty, ale również poety i świetnego tekściarza, właściciela jednego z najlepszych rockowych głosów naszej ery. Pieczę nad wydawnictwem sprawowała żona Chrisa, Vicky, która ściśle współpracowała z muzykami oraz przyjaciółmi artysty. Razem dokonali wyboru z katalogu Soundgarden, Temple of the Dog, Audioslave, jak również z solowych dokonań Cornella. Produkcją wydawnictwa zajął się zaufany partner Chrisa, Brendan O’Brien, zaś szatą graficzną wieloletni przyjaciel Jeff Ament.

Wydawnictwo zawiera m.in. niepublikowany wcześniej utwór „When Bad Does Good”, który odkryto w prywatnych archiwach artysty. Cornell samodzielnie wyprodukował, nagrał i przygotował miks utworu, a o jego istnieniu przypomniał wieloletni przyjaciel muzyka, Josh Brolin. Do utworu powstał teledysk, w którym wystąpił syn Chrisa - Christopher Cornell, Jr.

 

 

Uwaga konkurs

W naszym konkursie mamy do wygrania 6 egzemplarzy albumu (wersja jednopłytowa Limited Edition Die-cut Slipcase). Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Chris Cornell. Odpowiedzi można przesyłać do czwartku (6 czerwca) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Jaki tytuł nosi drugi z niepublikowanych wcześniej utworów, który znalazł się składance?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za Wasze maile. Chodziło oczywiście o utwór "Nothing Compares 2 U". Płyty otrzymują: Marcin Brański, Kacper Hawryluk, Jakub Hap, Marysia Dzierżyńska, Izabela Czabaj oraz Anna Kwiatkowska. Gratulujemy!