Sabaton ujawnia pierwszy numer z nowej płyty

Newsy
Sabaton ujawnia pierwszy numer z nowej płyty

Heavymetalowcy ze szwedzkiej formacji Sabaton, headlinera Mystic Festival 2019, opublikowali właśnie nowy utwór – "Bismarck". Kompozycja opowiada o pancernikach z okresu II wojny światowej.

Pancerniki typu Bismarck były największymi okrętami w historii niemieckiej marynarki wojennej i najcięższymi pancernikami, jakie kiedykolwiek zbudowano w historii Europy. Powstały jedynie dwa okręty tej klasy - Bismarck i bliźniaczy Tirpitz. Obydwa okręty zostały zatopione podczas II wojny światowej.

Do utworu z nowej płyty Sabaton powstał teledysk, który można już zobaczyć. "Bismarck" zapowiada nowy album Sabaton, który będzie nosić tytuł "The Great War" i ukaże się 19 lipca.

 

Mystic Festival 2019 to ósma edycja powracającego po kilkunastu latach uśpienia festiwalu. Gościł takie gwiazdy jak Iron Maiden, Nightwish czy Slayer a w 2005 roku na Stadionie Śląskim bawiło się prawie 30 000 osób. W 2019 roku po raz pierwszy przybrał formę dwudniowego wydarzenia, które odbędzie się na trzech scenach. Podczas imprezy wystąpi aż 28 zespołów, w tym powracający z nową płytą Slipknot oraz uwielbiane w Polsce Sabaton i Within Temptation. Mystic Festival to największy tego typu festiwal odbywający się w Polsce.

Tegoroczna edycja odbędzie się w 25 i 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników. Pełen line-up Mystic Festival 2019: Slipknot, Sabaton, Within Temptation, King Diamond, In Flames, Emperor, Amon Amarth, Powerwolf, Trivium, Testament, Carcass, Soulfly, Vltimas, Batushka, Possessed, Eluveitie, Jinjer, Hatebreed, Immolation, Crowbar, Municipal Waste, Power Trip, Frog Leap, Grand Magus, Omnium Gatherum, Lost Society, In Twilight's Embrace oraz Entropia.

Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl (kolekcjonerskie) oraz www.eventim.pl

Ceny biletów jednodniowych:
Płyta - 319 zł
Siedzące poziom A - 359 zł
Siedzące poziom C - 279 zł

Ceny karnetów 2-dniowych:
Płyta – 509 zł
Sektory A – 559 zł
Sektory C – 459 zł

Ceny karnetów VIP - 999 zł.

Karnet VIP zawiera:
- wejście na teren imprezy w oba dni festiwalowe, miejsce numerowane na sektorze B4 lub B5 (miejsce jest przydzielane przez organizatora według kolejności zamówień) wewnątrz Tauron Arena Kraków
- dostęp do specjalnej strefy restauracyjnej (wewnątrz Tauron Arena Kraków)
- open bar (piwo, wino, napoje, woda)
- zimne i cieple przekąski typu finger food
- zestaw gadżetów festiwalowych - koszulka, torba eco oraz unikatowy plakat
- bilet kolekcjonerski, który otrzymasz na festiwalu

Bilety kolekcjonerskie na płytę (karnety oraz jednodniowe) oraz karnety VIP dostępne są wyłącznie na tickets.mysticfestival.pl. Numerowane bilety na trybuny siedzące (karnety oraz jednodniowe) dostępne są wyłącznie na eventim.pl.

Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle czy Early Birds.