Klinika z gitarzystą Lordi

Newsy
Klinika z gitarzystą Lordi

Zapraszamy na klinikę gitarową z Amen - gitarzystą zespołu Lordi, autora przeboju Hard Rock Hallelujah, z którym zespół zwyciężył w Eurovision Song Contest w 2006 roku.".

Amen, artysta firm Schecter Guitars i Marshall Amplification, pojawi się w pełnym kostiumie starożytnej mumii - takim samym jak na scenie.

30 kwietnia 2019
Klub Gwarek / Kraków

Bilety: 40 zł

W programie:
- Meet & Greet
- Q & A
- możliwość zrobienia zdjęcia z gitarzystą
- klinika gitarowa
- prezentacja największych hitów oraz mniej znanych utworów Lordi

Wydarzenie na Facebooku

Lordi to fiński hardrockowy zespół powstały w 1996 roku, od samego początku występujący w specjalnie zaprojektowanych strojach, inspirowanych filmami grozy, przez lidera i wokalistę: Mr. Lordiego. Członkowie zespołu bardzo poważnie podchodzą do rzeczy i nigdy nie pojawiają się publicznie bez kostiumów i dbają o swoją prywatność.

Lordi już po wydaniu pierwszego singla "Would You Love a Monsterman?" zyskał dużą popularność w Finlandii, jednak zwrot w karierze zespołu nastąpił po zwycięstwie w 51. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2006 roku. Utwór "Hard Rock Hallelujah" jako jedyny w historii konkursu otrzymał 292 punktów. Zespół ma na koncie dziewięć albumów, z których ostatni, "Sexorcism" ukazał się w maju 2018 roku.