"Deutschland" - nowy teledysk Rammstein

Newsy
"Deutschland" - nowy teledysk Rammstein

Poznaliśmy pierwszą zapowiedź nadchodzącej płyty Rammstein. Do sieci trafił nowy teledysk zespołu "Deutschland" wzbudzając duże emocje.

"Deutschland" to pierwszy singiel, który zapowiada nowy, pierwszy od dziesięciu lat album Rammstein. Będzie on zatytułowany po prostu "Rammstein" i ukaże się 17 maja 2019 roku. Siódmy krążek niemieckiej formacji został wyprodukowany przez Olsena Involtini i zespół, miksem zajął się - w studio w Santa Monica w Kalifornii - Rich Costey, który ma na koncie m.in. współpracę z Muse, Rage Against The Machine i Franz Ferdinand.

Według zapowiedzi następca "Liebe Ist Für Alle Da" z 2009 roku ma być przystępniejszy i bardziej zróżnicowany niż poprzednie płyty grupy. Nowy rozdział w historii Rammstein otwiera utwór "Deutschland", do którego teledysk wczoraj trafił do sieci. Kontrowersje wywołała już wcześniejsza zapowiedź obrazu, po której muzycy zostali oskarżeni o trywializację Holocaustu. Wydaje się, że właśnie o podobny efekt chodziło nie unikającej rozgłosu formacji.

Oceńcie sami: