Festiwal Gitary w Dworku Białoprądnickim

Newsy
Festiwal Gitary w Dworku Białoprądnickim

Zapraszamy na Festiwal Gitary w Dworku Białoprądnickim, który odbędzie się 6 kwietnia w Krakowie.

Festiwal Gitary w Dworku Białoprądnickim to kontynuacja serii warsztatów/targów instrumentalnych pt. "Dni Gitary - Guitar Workshop". Wydarzenie obejmuje tematycznie wszystko co dotyczy gry na instrumentach, przez prezentacje sprzętu muzycznego, po konkurs dla gitarzystów. 

Warsztaty - część poświęcona zgłębianiu wiedzy na temat teorii oraz praktyki z zakresu gry na instrumentach: gitara, bas i perkusja. Wykłady poprowadzą znani i cenieni muzycy z Polski i z zagranicy.

- Krzysztof Ścierański
- Haldor Grunberg
- Tomasz Andrzejewski
- Jarosław Nyckowski
- Bartosz Zelek
- Piotr Galiński
- Huta Metalu

Prezentacje - stoiska ze sprzętem muzycznym na terenie kompleksu Centrum Dworek Białoprądnicki, a także prezentacje produktów z oferty dystrybutorów i producentów: Sieć Salonów Muzycznych - Riff, Sound Servce Music Info, Hathor, Taurus, G-lab, Szataniec, Rumbo Cabinets, Fx Music, Huta Metalu, Bartosz Bazok Zelek.

Konkurs - to pierwsza odsłona serii dla gitarzystów "Master Of Solos" i perkusistów. Dla finalistów przewidziane są atrakcyjne nagrody (gitary, wzmacniacze, efekty podłogowe i akcesoria), ufundowane przez dystrybutorów i producentów sprzętu muzycznego.

6 kwietnia 2019
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2, Kraków

Wstęp: 20 PLN

Bilety do kupienia w dniu wydarzenia.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym imprezy.

Wydarzenie na Facebooku
https://www.facebook.com/festiwalgitary