Okładka nowego albumu Korna ujawniona

Newsy
Okładka nowego albumu Korna ujawniona

Amerykańska formacja z Bakersfield ujawniła szatę graficzną nadchodzącego wielkimi krokami albumu "Korn III - Remember Who You Are".

Krążek ujrzy światło dzienne 13 czerwca za sprawą Roadrunner Records. Ma być on powrotem do wczesnych nagrań kapeli, ale także posiadać nowoczesne smaczki i epickie wątki. W związku z tym Korn postanowił ponownie sięgnąć po producenta, który pracował z nimi przy pierwszych dwóch albumach, Rossa Robinsona. Wokalista Jonathan Davies uważa, że "Ross pomógł nam przypomnieć sobie dlaczego robimy właśnie to, co robimy. To było bardziej psychologiczne niż cokolwiek innego. Było tak jak kiedyś, Ross prowadził mnie w te wszystkie pokręcone klimaty i ciemne zakamarki. Śpiewam o wielu rzeczach, które są mnie naprawdę bliskie. Byłem także naprawdę blisko załamania przy każdym z tych kawałków, ale ostatecznie udało się je jakoś pociągnąć do końca".

Obecnie rolę perkusisty w zespole pełni Ray Luzier. Basista Fieldy tak pisze o nowym koledze z zespołu, który został stałym członkiem Korna w 2009 roku: "Ray jest jak brakujący członek kapeli, którego nigdy nie mieliśmy. Pasuje do nas wręcz idealnie. Kiedy go odkryliśmy wszystko po prostu zaskoczyło, ponieważ on gra tak jak byśmy sobie tego wszyscy życzyli. Wiemy, że jak razem wychodzimy na scenę to jesteśmy osobami z tej samej bajki. Czekałem całą moją karierę żeby brzmieć jako zespół tak jak teraz".

Tracklista "Korn III - Remember Who You Are":

01. Oildale (Leave Me Alone)

02. Pop A Pill

03. Fear Is A Place To Live

04. Move On

05. Lead The Parade

06. Let The Guilt Go

07. The Past

08. Never Around

09. Are You Ready To Live?

10. Holding All These Lies

(KK)