Wygraj debiutancki album Marty Zalewskiej

Newsy
Wygraj debiutancki album Marty Zalewskiej

Weź udział w naszym konkursie i wygraj debiutancki solowy album wokalistki i multiinstrumentalistki Marty Zalewskiej.

Marta Zalewska jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i multiinstrumentalistką. Ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec, jest laureatką międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów skrzypcowych oraz wokalnych. Współpracuje z artystami takimi jak Kayah, Grzech Piotrowski, Krystyna Prońko, Marcin Styczeń oraz zespołami muzyki dawnej Canor Anticus i Ars Nova.

W 2016 roku utwór Marty "Skrzydła" zwyciężył w konkursie zorganizowanym przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu - dzięki wygranej Marta stała się reprezentantką miasta Opole w Debiutach 53. KFPP w Opolu. W maju 2018 wystąpiła w roli Rezy w spektaklu Teatru Roma "Once" - polskiej premierze nagradzanego na całym świecie musicalu. Marta od dziecka fascynuje się latami 60-tymi XX wieku i ruchem hipisowskim. Jej muzyczne zainteresowania są bardzo szerokie jednak na debiutanckiej płycie, zatytułowanej po prostu "Marta Zalewska", wyraźnie słychać wpływ twórczości ulubionych artystów epoki dzieci-kwiatów takich jak Jimi Hendrix, Janis Joplin, Spencer Davis Group czy Blood, Sweat & Tears.

Przeczytaj nasz wywiad z Martą Zalewską

Lista utworów

1. Gronostaje
2. Kołowrotek
3. O Sobie
4. Tak jak jest
5. Hey You
6. Więcej
7. Whatever
8. The In-Betweener (live)
9. Nie znaczy nie
10. I'm Surprised
11. Podzielony
12. No Worries

 

Uwaga konkurs

W naszym konkursie mamy do wygrania 4 egzemplarze albumu. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Marta Zalewska. Odpowiedzi można przesyłać do czwartku (21 lutego) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Mówi Marta Zalewska: "Na płycie jest utwór nagrany bez edycji, ze wzmacniaczami w jednym pomieszczeniu razem z mikrofonem wokalowym… Ale jakoś na tyle głośno śpiewam, że mimo to mnie słychać". O jaki utwór chodzi?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodziło oczywiście o utwór "The In-Betweener". Płyty otrzymują: Lidia Łośko, Marcin Dziubak, Marcin Karchut i Andrzej Karycki.

Zdjęcie: Anna Powałowska