„Bohemian Rhapsody” w kinach

Newsy
„Bohemian Rhapsody” w kinach

Już 27 i 28 października w 29 kinach sieci Multikino widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć film „Bohemian Rhapsody” podczas pokazów przedpremierowych. A to nie koniec niespodzianek, które ucieszą fanów zespołu Queen.

Na tę premierę czekają widzowie na całym świecie – nic dziwnego, niezwykły, charakterystyczny głos Freddy’ego Mercury’ego, jego charyzma i nieszablonowa biografia skąpana w genialnej muzyce zespołu Queen – zapowiada się prawdziwe widowisko i to nie tylko dla fanów zespołu i jego lidera. Już teraz można zakupić bilety na pokaz filmu „Bohemian Rhapsody”. Przedpremierowo w Multikinie będzie można obejrzeć go 27 i 28 października w następujących miastach: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze. Od 2 listopada film wyświetlany będzie we wszystkich kinach sieci.

Bilety można nabyć w kasach kina, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Dodatkowo na wszystkich miłośników Queen, kina i dobrej muzyki czeka niespodzianka. Do biletów zakupionych w przedsprzedaży Multikino rozdawać będzie koncertowe opaski.

Przypomnijmy, że w Freddy’ego Mercury’ego wcielił się Rami Malek. W rolach pozostałych członków Queen wystąpili: Gwilym Lee (Brian May), Ben Hardy (Roger Taylor) i Joseph Mazzello (John Deacon). Film wyreżyserował Bryan Singer, który ma na koncie takie produkcje jak m.in. X-Men, Walkiria czy Podejrzani.