Konkurs: Wygraj album Power of Trinity "Ultramagnetic"

Newsy
Konkurs: Wygraj album Power of Trinity "Ultramagnetic"

Weź udział w naszym konkursie i wygraj najnowszy album Power of Trinity zatytułowany "Ultramagnetic".

„Ultramagnetic” to czwarty studyjny album łódzkiego zespołu Power of Trinity, który ukazał się we wrześniu 2018 r. Płyta zawiera 11 kawałków, które powstały w czasie wielkich zmian, zarówno tych zespołowych, jak i prywatnych. Zmian na lepsze, z nową jakością, świeżym spojrzeniem, ale tez doświadczeniem. Produkcję po raz drugi muzycy powierzyli Agimowi Dżeljilji.

"Agim to świetny człowiek, którego zaangażowanie i pomysły okazały się nie do przecenienia. Reszta z nas dojrzała i liczymy, że doświadczenie plus świeżość dały doskonałą mieszankę „Ultramegnetic”, która przyciągnie wasze zmysły i ciała" – komentuje Paweł Wochna.

Power of Trinity łączy takie gatunki jak rock, dub, reggae i elektronika. Debiutancka płyta zespołu „11" znalazła się na liście 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniej dekady według magazynu „Teraz Rock”. Drugi album „Loccomotiv” zyskał miano jednej z najpopularniejszych polskich płyt rockowych 2011 roku. Singiel „Chodź ze mną” podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń w serwisie YouTube to niemal sześć milionów. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festival. Na początku września 2014 odbyła się premiera trzeciego, doskonale przyjętego przez krytyków i fanów, studyjnego krążka „Legorock”.

Tracklista "Ultramagnetic":

1. Gdzie oni są
2. Telefon
3. Ogień
4. Blask
5. Bezczelnie
6. Wielki dzień
7. Kontra
8. Razem
9. Wtorek
10. Feng shui
11. Prywatny raj

Uwaga konkurs

W naszym konkursie mamy do wygrania 6 egzemplarzy albumu "Ultramagnetic". Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Ultramagnetic. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli (28 października) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Na albumie "Ultramagnetic" znalazł się utwór zatytułowany "Wtorek". Gdzie podział się poniedziałek?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za liczne odpowiedzi. Poniedziałek to jeden z utworów, który znalazł się na poprzedniej płycie Power of Trinity zatytułowanej "Legorock". Płyty otrzymują: Konrad Słowik, Monika Grzywna, Ewa Bułaty, Tomasz Kupczyk, Dominika Kościelnik i Elżbieta Smolak. Gratulujemy!