Sarah Longfield prezentuje nowy utwór "Citrine"

Newsy
Sarah Longfield prezentuje nowy utwór "Citrine"

Już w listopadzie ukaże się najnowszy album gitarzystki i multiinstrumentalistki Sarah Longfield, zatytułowany "Disparity". Do odsłuchu trafił właśnie zapowiadający go utwór "Citrine".

"Disparity" powędruje do sklepów 30 listopada nakładem francuskiej wytwórni Season of Mist. "Miałam to szczęście, że podczas moich muzycznych przedsięwzięć widziałam wiele pięknych miejsc i doświadczyłam niesamowitych, ale czasem również dziwnych i mrocznych rzeczy. Album dokumentuje ten bardzo inspirujący kontrast. Znalazło się na nim wiele różnych nastrojów. Nie mogę się już doczekać, kiedy zaprezentuję ten zróżnicowany krążek na żywo" - mówi Sarah Longfield.

Nowym utworem zapowiadającym "Disparity" jest "Citrine". "To jeden z moich ulubionych utworów, ale początkowo nie byłam pewna, czy umieszczać go na albumie. Nie brzmi ciężko i obawiałam się, że kontrast między kompozycjami na płycie okaże się zbyt drastyczny. Dziś to zróżnicowanie bardzo mnie cieszy. Reprezentuje wszystkie ekstremalne sytuacje, z którymi zetknęłam się w ubiegłym roku"

 

Lista utworów:

Intro
Embracing Solace
Departure
Cataclysm
Sun
Citrine
Miro
Stay Here
The Fall