Nowy album Disturbed "Evolution" w październiku

Newsy
Nowy album Disturbed "Evolution" w październiku

Na październik zapowiedziano premierę najnowszego albumu formacji Disturbed, zatytułowanego "Evolution". Pierwszy singiel trafił właśnie do odsłuchu.

Następca platynowego "Immortalized" z 2015 roku trafi na sklepowe półki 19 października. Na płycie po raz pierwszy od ośmiu lat wystąpił basista John Moyer. W oświadczeniu zespołu czytamy: "Nie możemy się już doczekać, kiedy z ogromną dumą, radością i oczekiwaniami podzielimy się ze światem następnym rozdziałem twórczego życia Disturbed. Ten album jest dla nas niezwykle wyjątkowy i mamy nadzieję, że tak będzie również dla naszych fanów. Płyta jest najodważniejszą i najbardziej eklektyczną mieszanką stylów i nastrojów w naszej karierze, a każdy utwór ma własny charakter i siłę. Proces komponowania i sesje nagraniowe materiału były dla nas emocjonalnym i magicznym doświadczeniem, podczas którego mogliśmy tworzyć nie oglądając się na żadne ograniczenia i po prostu podążać za nowymi źródłami natchnienia. Płyta inspirowana jest wspaniałymi rockowymi nagraniami, których słuchaliśmy w młodości i dostarczy przeżyć odmiennych od wszystkiego co do tej pory stworzyliśmy."

Disturbed przygotował video do pierwszego singla promującego "Evolution" - kompozycji "Are You Ready". Reżyserem teledysku jest Roboshobo (Robert Schober), który ma na koncie współpracę z takimi grupami jak m.in. Metallica, Alice In Chains, Mastodon i Green Day.

 

Lista utworów

01. Are You Ready
02. No More
03. A Reason To Fight
04. In Another Time
05. Stronger On Your Own
06. Hold On To Memories
07. Savior of Nothing
08. Watch You Burn
09. Best Ones Lie
10. Already Gone

Bonusy w wersji Deluxe edition:

11. The Sound Of Silence [live] (featuring Myles Kennedy)
12. This Venom
13. Are You Ready (Sam de Jong Remix)
14. Uninvited Guest