Ważne informacje dla Rekordzistów o GRG i warsztatach

Newsy
Ważne informacje dla Rekordzistów o GRG i warsztatach

45 dni do Gitarowego Rekordu Guinnessa. Czas stroić wiosła, ćwiczyć Hey Joe , Little Wing i inne utwory których akordy i mp3 można znaleźć w dziale "Akordy i Strojenie" na stronie Thanks Jimi Festival.

Rok temu ustanowiliśmy oficjalny Rekord Guinessa - "Hey, Joe" Jimiego Hendriksa zagrało 6346 gitarzystów bijąc ponad trzykrotnie rekord ustanowiony przez Amerykanów - w Concorde (Kalifornia) zagrało 2052 muzyków. Nasz Rekord został potwierdzony certyfikatem Komisji światowych Rekordów Guinnessa w Londynie.

Ideą tegorocznego Festiwalu jest, aby uczestnicy wykonali wszystkie utwory które były wykonywane przez poprzednie lata, a więc nie tylko Hey Joe ale też Little Wing, Red House Blues, Kiedy Byłem Małym Chłopcem, Smoke on the Water i inne. Oczywiście utworem rekordowym pozostaje Hey Joe.

GITAROWY REKORD GUINNESSA

01.05.2010 Wrocław, Rynek godz. 11.00
W zeszłym roku zagrało wspólnie 6346 gitarzystów! Ilu będzie tym razem zależy przede wszystkim od Was - weźcie gitary, namówcie znajomych i przyjedźcie do Wrocławia! Zagraj Hey Joe i inne utwory w Największej Gitarowej Orkiestrze Świata razem z Gregiem Koche'm i Rayem Wilson'em - możesz wpisać to do CV !!! :-). Wielką Orkiestrą dyryguje Leszek Cichonski . Instruktaż jak grać - na stronie www.cichonski.art.pl. Dla uczestników Rekordu przygotowano specjalne ulgowe bilety na wieczorny koncert gwiazd w cenie 20 zł dostępne wyłącznie na miejscu imprezy.

Thanks Jimi Festival 2010
godz.17.00 - Wyspa Słodowa, Wrocław
DŻEM, RAY WILSON & STILTSKIN, TSA, TRIBUTE TO JIMI HENDRIX PROJECT, feat. Zbigniew Hołdys, Jarek Śmietana, Marek Raduli, Jorgos Skolias, Leszek Cichoński, GREG KOCH BAND

bilety: 39 zł - promocja do 31.03.10, 49 zł - przedsprzedaż, 60 zł - w dniu koncertu
Dla uczestników Gitarowego Rekordu Guinnessa 2010 bilety zniżkowe w cenie 20 zł.
więcej info na www.heyjoe.pl i www.cichonski.art.pl

Thanks Jimi Festival ONLINE - dzięki transmisji internetowej zagrają z nami na całym świecie. Swój udział potwierdziła już nawet Australia, Nowa Zelandia  i  USA  (Chicago i Detroit) . Napisz o tym na forach gitarowych, do swoich przyjaciół i fanów gitary za granicą - niech z nami zagrają ONLINE !!!

W tym roku nowym utworem do przygotowania jest Voodoo Chile w nowej aranzacji Leszka Cichonskiego - wkrótce ukaże sie vidoe-instruktaż na you Tube.

Przypominamy :
Rekordziści otrzymują zniżkowy bilet ( 20 zł ) przy rejestracji - więc NIE KUPUJCIE BILETÓW !!!
Zawiadomcie wszystkich znajomych, którzy grają lub jeszcze nie grają na gitarze. Jest ponad miesiąc czasu, zeby sie nauczyć.
Zapisujecie się do fanclubu Guitar Emotions  http://fanclub.cichonski.art.pl/ - w JEDNOŚCI SIŁA ! :-)