Nowy teledysk Tremonti - Bringer Of War

Newsy
Nowy teledysk Tremonti - Bringer Of War

"Bringer Of War" to najnowszy teledysk zapowiadający nadchodzący album Tremonti, który będzie zatytułowany "Take You With Me".

Czwarta płyta solowego projektu Marka Tremonti ukaże się 8 czerwca nakładem Napalm Records. W skład zespołu, poza gitarzystą znanym z Creed i Alter Bridge, wchodzą Eric Friedman (gitara, bas) oraz Garrett Whitlock (perkusja). Materiał został wyprodukowany przez Michaela "Elvisa" Baskette, który zajmował się wszystkim albumami Tremonti oraz ostatnimi czterema płytami Alter Bridge.

"A Dying Machine" jest pierwszym w karierze koncept albumem w karierze Marka Tremonti i zapowiadany jest jako najbardziej zróżnicowane dzieło trio. Historia, która stanowi podstawę albumu narodziła się w głowie gitarzysty podczas ostatniej trasy Alter Bridge - właśnie wtedy powstała tytułowa kompozycja "A Dying Machine". Następnie fabuła, wymyślona przez Marka Tremonti i Johna Shirleya została rozszerzona na cały krążek. Ma ona miejsce w przyszłym stuleciu, gdy ludzie oraz stworzone przez nich sztuczne istoty zwane "obiektami" próbują koegzystować. Tremonti i Shirley pracują również nad powieścią, która ma ukazać się niezależnie od albumu.

Najnowsze wideo zapowiadające krażek powstało do utworu "Bringer Of War".

 

Lista utworów:

01. Bringer Of War
02. From The Sky
03. A Dying Machine
04. Trust
05. Throw Them To The Lions
06. Make It Hurt
07. Traipse
08. The First The Last
09. A Lot Like Sin
10. The Day When Legions Burned
11. As The Silence Becomes Me
12. Take You With Me
13. Desolation
14. Found

Miesiąc później, w lipcu zespół odwiedzi Polskę w trzema koncertami. 27 i 28 lipca wystąpi jako suuport przed dwoma krakowskimi koncertami Iron Maiden, a 29 lipca - już jako główna gwiazda wieczoru - zagra w warszawskich Hybrydach.

29 lipca 2018 
Warszawa / Hybrydy

Bilety w cenie 70 zł dostępne na www.LiveNation.pl