Konkurs: wygraj album "Zimowe graffiti 2" Lady Pank

Newsy
Konkurs: wygraj album "Zimowe graffiti 2" Lady Pank

Weź udział w naszym konkursie i wygraj album Lady Pank "Zimowe graffiti 2".

Tytuł albumu nasunął się sam… remake "Zimowego graffiti" nie mógł nazywać się inaczej. Lepsze jest wrogiem dobrego, a tytuł, podobnie jak cały album sprzed ponad 20 lat, sprawdził się świetnie. “Miejsce przy stole", “Święta święta" czy “Gwiazdkowe dzieci" wpisały się w kanon polskich piosenek. Teraz dołączyły do nich nowe: “Rodzice", “Otuleni", “Hej hosanna", “Najjaśniejsza z gwiazd", które promują “Zimowe graffiti 2". Album ukazał się 10 listopada 2017 r.

 

“Zimowe graffiti 2" jest kolejnym rozdziałem w bogatej dyskografii Lady Pank. Na płycie znajduje się 10 premierowych pastorałek autorstwa niezawodnego duetu Jan Borysewicz - Janusz Panasewicz. Za produkcję muzyczną odpowiada Wojciech Olszak, który charakterystyczne kompozycje i gitary Borysewicza ubrał w urokliwe i ciepłe aranżacje wzbogacone o brzmienie fortepianu i saksofonu.

Lista utworów:

1. Rodzice
2. Hej Hosanna
3. Świąteczne prezenty
4. List
5. O nas
6. Otuleni
7. Własne niebo
8. Srebrne myśli
9. Najjaśniejsza z gwiazd
10. Ukojenie

Uwaga konkurs

W naszym konkursie mamy do wygrania 8 egzemplarzy “Zimowe graffiti 2". Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Zima. Odpowiedzi można przesyłać do czwartku (15.02) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

W którym roku ukazała się pierwsza część "Zimowego graffiti"?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za liczne odpowiedzi. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście 1996 rok. Płyty otrzymują: Tomasz Knapik, Sławomir Binaś, Paweł Polkowski, Anna Małoszewska, Maciej Jemielity, Tadeusz Waluk, Kamil Szewczyk, Michał Podharski. Gratulujemy!