Valleys Of Neptune - 4 miejsce na liście Billboardu

Newsy
Valleys Of Neptune - 4 miejsce na liście Billboardu

Valleys of Neptune długo oczekiwany album Jimiego Hendrixa zawierający dwanaście studyjnych, wcześniej niepublikowanych utworów w pierwszym tygodniu po premierze zadebiutował na 4 miejscu listy Billboard 200 a w Polsce na 23 pozycji listy sprzedaży OLIS.

"Odpowiedź konsumentów na płytę Valleys of Neptune i katalog Jimi Hendrixa była fenomenalna" powiedział Adam Block Dyrektor Legacy Recordings. "Ta pozytywna reakcja świadczy o tym, że duch Jimiego od wielu pokoleń  inspiruje i motywuje fanów". Na oficjalnej stronie Jimiego Hendrixa zadebiutowała dziś interaktywna podstrona www.JimiMessaging.com, z której fani Jimiego mogą wysyłać wiadomości do rodziny i przyjaciół będąc w tłumie fanów podczas historycznego występu Hendrixa na Isle of Wingh Festival z 1970 roku! Sprawdźcie koniecznie jak to działa!

Prasa światowa bardzo pozytywnie ocenia płytę Valleys of Neptunes:

"'Valleys of Neptune'… jest perfekcyjna" - ROLLING STONE
" Jest jak prezent z rockowego nieba…." - PEOPLE
"'Valleys of Neptune' zawiera surowe i silne dźwięki ... To jest album Hendrixa jakiego fani do tej pory nie mieli" - WALL STREET JOURNAL
"Płyta Valleys of Neptune jest satysfakcjonująca i oświecająca  ..."  - BILLBOARD

Oprócz nowego albumu Valleys of Neptune ukazały się ekskluzywne wydania klasycznych albumów Mistrza oraz unikatowe wydawnictwa CD/DVD,  Blu-ray oraz  DVD.

Ogromna, odnowiona spuścizna muzyczna Jimiego Hendrixa to wspaniała okazja dla licznych fanów tego wykonawcy do uzupełnienia swoich zbiorów oraz dla wszystkich tych, którzy cenią sobie muzykę na najwyższym poziomie do zapoznania się dorobkiem tego fenomenalnego artysty.