Corruption i Carnal na wspólnej trasie koncertowej

Newsy
Corruption i Carnal na wspólnej trasie koncertowej

2 marca 2010 rozpocznie się trasa koncertowa "BOURBON RIVER RE-CREATION TOUR 2010", na której wystąpią CORRUPTION, CARNAL oraz LOSTBONE!

Ojcowie polskiego stoner rocka z CORRUPTION, groove-metalowy CARNAL oraz energetyczny metalowo-hardcore’owy LOSTBONE zagrają w dwunastu miastach Polski:

2.03 Warszawa, klub Hard Rock Cafe + SOULBURNERS (transmisja na żywo na antenie Antyradia od 22 do 24!)
10.03 Łódź, klub Stereo Krogs + KAATAKILLA + SICKROOM
11.03 Katowice klub Cogitatur + J.D. OVERDRIVE
12.03 Kraków, klub Zaścianek + PURPLE HAZE
13.03 Bielsko-Biała, klub Rude Boy + MIRRORDEAD
14.03 Wrocław, klub Firlej + HEAD UP
15.03 Zielona Góra, klub Kawon + Q4
16.03 Kalisz, klub Pod Muzami
17.03 Poznań, klub Johnny Rocker + BUTELKA
18.03 Gdańsk, klub OVO + BROKEN BETTY
19.03 Toruń, klub Bunkier + BUTELKA
20.03 Olsztyn, klub Bohema Jazz Club + LIDO + HYPERIAL

Wszystkie zespoły będą promować swoje najnowsze płyty: CORRUPTION - "Bourbon River Bank" która trafi do sprzedaży na początku roku, CARNAL - wydany jesienią dla Revolution Records świetnie przyjęty "Re-Creation", a LOSTBONE album "Severance" który będzie miał premierę w lutym 2010.

W każdym z miast zespoły postanowiły zaprosić lokalny suport, który otworzy te koncerty.

Z pośród ogromnej ilości lokalnych zespołów, które zgłosiły się do udziału w trasie w poszczególnych miastach wybraliśmy:
Soulburners (Warszawa), Kaatakilla, Sickroom (Łódź), J.D. Overdrive (Katowice), Purple Haze (Kraków), Mirrordead (Bielsko-Biała), Head Up (Wrocław), Q4 (Zielona Góra), Butelka (Poznań, Toruń), Broken Betty (Gdańsk), Lido, Hyperial (Olsztyn). W nawiasach podajemy w jakim mieście wybrany zespół pojawi się wraz z Corruption, Carnal i Lostbone na scenie.

www.myspace.com/carnalzone www.myspace.com/corruptioninfo www.myspace.com/lostbone

BOURBON RIVER RE-CREATION TOUR 2010

CORRUPTION to jeden z najpopularniejszych zespołów stoner rockowych w Polsce. Pięć studyjnych płyt, liczne koncerty i charakterystyczny image nie pozwala mieć wątpliwości, że w swoim gatunku nie mają sobie równych. Muzycy podpisali niedawno nowy kontrakt płytowy i już na początku 2010 wydadzą swój szósty album "Bourbon River Bank".

CARNAL jest jedną z najprężniej działających formacji na polskim  rynku muzycznym, którego rozpoznawalny groove-metalowy styl został doceniony również za granicą. Wielokrotnie stawali na jednej scenie z gwiazdami światowego rocka i metalu. 25 września 2009 nakładem Revolution Records miała premierę druga w dyskografii zespołu płyta "Re-Creation", która za pośrednictwem Plastic Head jest dostępna w całej Europie.

Trzecim zespołem biorącym udział w trasie jest stołeczny LOSTBONE. W lutym 2010 roku na rynek trafi nowy album formacji "Severance". Solidny miraż metalu i hardcore’owej  agresji pozwala mieć pewność, że ich koncerty to potężna dawka energii. Płyta ukaże się za pośrednictwem Altart Music.