Creative Act Of Music Tour 2010 - koniec trasy i licytacja banera dla Kovana z Decapitated

Newsy
Creative Act Of Music Tour 2010 - koniec trasy i licytacja banera dla Kovana z Decapitated

Bez pomocy matki natury, serwującej falę największych od lat mrozów w kraju, za to z pełną mobilizacją wszystkich uczestników trasy z naciskiem na kierowcę (sic!), ‘Creative Act Of Music Tour 2010’ dojechał z powodzeniem do końca!

Metalowe combo w postaci Virgin Snatch, Thy Disease, Armagedon, Nammoth i Heart Attack odwiedziło 13 miast w całej Polsce, mając w głębokim poważaniu syberyjskie temperatury oraz styczniową sesję, które to przymioty rzekomo miały uniemożliwić tour w Polsce w tym terminie. Nic bardziej mylnego! Wszystkie koncerty wbite w zaplanowany grafik zostały ogłuszone metalowym rykiem wzmacniaczy i zalane potem wykonawców oraz zgromadzonej publiczności.

W Bydgoszczy nie zagrał Armagedon, przyparty do muru przez anginę i zapalenie oskrzeli by dzień później powodzeniem zdobywać Poznań! Heart Attack z kolei zaliczając warszawską Progresję, wrócił na sceniczne deski dopiero w Poznaniu. Wszyscy cierpliwie udzielali wywiadów, piętrząc muskuły do radiowych i portalowych dyktafonów, zachwalając zawód metalowego artysty i prorokując muzyczny sukces lub porażkę właśnie rozpoczętego, nowego roku…

Kulminacyjny, ostatni koncert zagraliśmy w Krakowie ale na innej wysokości geograficznej. Choć pod tym samym adresem to nie w górnej a dolnej sali Rotundy. Powód więcej niż prozaiczny: włoska wycieczka zabawiła dzień dłużej w Galicji, nie zwalniając na czas miejsca pierwotnego koncertu… Same krakowskie gigi odbyły się już zgodnie z planem umożliwiając celebrację 10-lecia Thy Disease. Imprezę poprowadził niesamowity Adam Grzanka, znany z formacji Kabaretu Chatelet, który zaraz przed  występem Thy Disease wylicytował flagę zespołu. Dochód z jej sprzedaży przeznaczony został na rehabilitację dla Kovana (Decapitated).

Creative Music licytuje za pomocą portalu Allegro jeszcze jeden gadżet, mający na celu wesprzeć Adriana Kowanka. Jest nim baner trasowy, reklamujący trasę koncertową Creative Act Of Music 2010. Zapraszamy do licytacji pod tym adresem:

http://www.allegro.pl/item909958499_baner_creative_act_of_music_tour_2010.html