Konkurs: Wygraj bilet na koncert Sleepmakeswaves

Newsy
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Sleepmakeswaves

Już 18 października w warszawskiej Hydrozagadce wystąpi Sleepmakeswaves. Wygraj bilet na koncert!

Sleepmakeswaves towarzyszyć będą The Physics House Band (UK) i Vasudeva (USA).

Sleepmakeswaves podbili serca polskich fanów znakomitymi występami na żywo, a ich grono poszerza się z każdym kolejnym występem. Po raz pierwszy oczarowali widzów w 2012 roku, a ostatni raz zagrali w naszym kraju podczas wyprzedanego Expect Delays Fest w 2015 roku w Progresji.

Australijczycy zaprezentują przekrojowy set wzbogacony o utwory z najnowszego albumu "Made Of Breath Only", który ukazał się 24 marca. Ostatnio zachwycili także znakomitym coverem "Children" wykonanym w hołdzie zmarłemu Robertowi Milesowi.

Bezpośrednim supportem będzie The Physics House Band, którzy zabiorą publiczność w niezwykłą psychodeliczną podróż. W ich muzyce słychać echa legendarnych King Crimson, Yes i Mahavishnu Orchestra, ale także The Mars Volta.

Line-up urozmaica amerykańska Vasudeva. Choć zespół jest w Polsce mało znany, na zachodzie spotyka się z uznaniem, o czym świadczy chociażby zaproszenie na tegoroczną edycję Arc Tan Gent. Tworzoną przez nich muzykę można określić jako wypadkową post-rocka, indie i math rocka.

Ten zestaw wystąpi również dzień wcześniej we wrocławskim D.K. Luksus.

18.10.2017
Klub Hydrozagadka / Warszawa, ul. 11 listopada 22


Bilety:
50 PLN (przedsprzedaż) / 60 PLN (w dniu koncertu)
Bilety24.pl - TUTAJ
GoOut.pl

Facebook

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania pojedynczy bilet na koncert w Warszawie. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać podpisanego maila o tytule Sleepmakeswaves.

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do czwartku (12 października) do 10:00.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Bilet otrzymuje Paweł Zarzeczny. Gratulujemy!