Posłuchaj nowego utworu Thaw

Newsy
Posłuchaj nowego utworu Thaw

Można już posłuchać utworu "The Brigand" zapowiadającego najnowszy album Thaw zatytułowany "Grains", który ukaże się 8 grudnia nakładem Agonia Records.

Nagrany podczas kilku sesji rozłożonych w różnych okresach, "Grains" to coś więcej niż tylko następny krok w działalności zespołu. Zawierająca pięć kompozycji płyta to dowód na to, że Thaw rozwija się w wielu kierunkach naraz. Prócz nieortodoksyjnego podejścia do black metalu i elementów drone, płyta potwierdza zdolność budowania specyficznej narracji. Odchodząc od tradycyjnych struktur, jest dowodem intensywnego rozwoju twórców.

Podobnie jak poprzednie dzieła grupy, "Grains" zostało nagrane i wyprodukowane w Maq Records Studio i Satanic Audio. Gościnny udział Macieja Morusia (Mitch & Mitch, ex-Starzy Singers) oraz Stawrogina (Odraza), a także okładka zaprojektowana przez Sarsa (Furia) sprawiają, że tym bardziej warto czekać na premierę płyty.

Płytę zapowiada kompozycja "The Brigand":


Jesienią Thaw wyrusza w polską trasę u boku Furii, Sacrilegium i Licho. Wkrótce ogłoszone zostaną kolejne koncerty.

Album "Grains" ukaże się na płycie CD, płycie winylowej oraz cyfrowo. Przedsprzedaż oraz szczegóły formatów zostaną ogłoszone niebawem.

Lista utworów:
1. The Brigand
2. The Thief
3. The Cabalist
4. The Harness
5. Wielki Piec