Konkurs: świąteczne prezenty od firmy Sony

Newsy
Konkurs: świąteczne prezenty od firmy Sony

Na kalendarzu grudzień i choć śniegu jak na lekarstwo przygotowania do świąt idą pełną parą. Nasza rola to jak zwykle przygotowanie sporej gamy prezentów. Tym razem w związku z konkursem, który organizujemy z firmą Sony.

W świątecznym konkursie do wygrania mamy łącznie trzynaście nagród sygnowanych logiem Sony. Są to aplikacje pudełkowe, na które zwrócić uwagę powinni tak muzyczni amatorzy, jak i profesjonaliści, którzy już doskonale znają jakość programów Sony, takich jak SoundForge Audio Studio, ACID Music Studio czy Vegas Movie Studio. A oto i same nagrody:

2x SoundForge Audio Studio 9
Twoje własne domowe studio obróbki dźwięku. Domowe - nie znaczy pozbawione najnowszych technologii. Pakiet zawiera wszystko, co potrzebne jest, aby edytować, obrabiać i nagrywać dźwięk profesjonalnej, studyjnej jakości na domowym komputerze. Możliwości, jakie oferuje są ogromne: nagrywanie instrumentów "na żywo", naprawa zniszczonych nagrań, efekty dźwiękowe studyjnej jakości, które dziś słyszymy praktycznie w każdej rozgłośni radiowej, konwersja i kodowanie plików w wielu dźwiękowych formatach z zawrotną szybkością. Można nawet tworzyć własne utwory karaoke, usuwając wokal na pomocą specjalnego narzędzia. Ale najważniejszą sprawą jest fakt wybitnej prostoty obsługi całej aplikacji. Za pomocą kilku podstawowych komend, można poczuć się już pełnosprawnym inżynierem dźwięku.

2x ACID Music Studio 7
Najwyższy czas na tworzenie własnej muzyki! Jeśli poważnie się o tym myśli - Sony ACID Music Studio 7 to idealne rozwiązanie. Łączy w sobie możliwość oryginalnej kompozycji wielościeżkowej,  pełną współpracę i nagrywanie MIDI,  miksowanie studyjnej jakości i efekty post z najwyższej półki.Ale to nie wszystko, swoją muzykę należy też promować - program więc pozwala na bezproblemowe nagrywanie płyt CD, bezpośredni transfer kompozycji do internetu lub choćby do własnego odtwarzacza mp3. A jeśli to wszystko to "czarna magia" dal użytkownika - wbudowane kreatory i interaktywne lekcje poprowadzą przyszłego kompozytora "za rękę".


2x VEGAS Movie Studio 9 Platinum Pro
Sony Vegas Movie Studio Platinum Pro Pack 9 to produkcja wideo w zawodowej jakości HD, tworzenie plików audio i podkładów dźwiękowych. Oprogramowanie Vegas Movie Studio Platinum Pro Pack przenosi produkcję wideo i audio na kolejny poziom, dzięki dodanym narzędziom do obróbki dźwięku, a także niezliczonym przejściom i efektom wideo. Ta niezwykła kolekcja zawiera wszystko co potrzebne do edycji prawie każdego formatu wideo, włączając HD. Użyj dołączonego Sound Forge Audio Studio do precyzyjnej edycji plików audio, natomiast Cinescore Studio umożliwia błyskawiczne tworzenie podkładów dźwiękowych royalty-free.


2x VEGAS Movie Studio 9 Platinum
Edycja wideo z profesjonalną mocą w Twoim domowym studio. Edycja materiału wideo, tworzenie profesjonalnej ścieżki dźwiękowej i authoring DVD połączone w jedno solidne środowisko pracy. Sony Vegas Movie Studio Platinum posiada wszystko, co niezbędne do produkcji wysokiej jakości filmów, prezentacji, relacji z imprez rodzinnych, programów telewizyjnych. Z łatwością da się w nim edytować materiał w praktycznie każdym formacie, również high-definition HDV i Sony AVCHD. Efekty rodem z kina lub telewizji we własnym domu zapewniają zaawansowane i rozbudowane funkcje audio-wizualne, w które wyposażona jest aplikacja. Potencjalni klienci będą całkowicie zadowoleni, gdyż gotowy materiał można wyeksportować lub nagrać w prawie w dowolnej formie.

2x VEGAS Movie Studio HD
Stwórz zniewalające filmy, które wszyscy będą chcieli oglądać w kółko! Zawarte w programie narzędzia nadadzą Twoim produkcjom profesjonalnego wyglądu z przejściami, animowanymi tytułami i efektami specjalnymi (w tym kluczowania kolorem i zwolnionego tempa). Szybko i wygodnie udostępnisz swoje dzieła w serwisach typu Facebook, YouTube i innych. Przy pomocy Vegas Movie Studio HD możesz tworzyć filmy, pokazy slajdów, prezentacje biznesowe itp.3x 1000 Ring Tones For The iPhone
Jest to płyta DVD wypełniona dzwonkami stworzonymi z myślą o telefonach Apple. “1000 Ringtones" oprócz dzwonków muzycznych zawiera również efekty dźwiękowe i wypowiadane słowa. Użytkownik dostaje więc ogromny wybór przy ustawianiu dźwięków przychodzących połączeń, wiadomości e-mail, czy SMS. Aby zachęcić użytkowników do rezygnacji z płatnych dzwonków dostępnych poprzez iTunes Store, Sony dostarcza dzwonki w formacie MP3 i M4R, co pozwoli właścicielom iPhone’a na szybkie użycie wybranego dźwięku po zsynchronizowaniu go z iTunes.

 

Po więcej szczegółów odwiedź http://sonycreativesoftware.pl/


Zasady konkursu:

Od poniedziałku 7 grudnia do środy 23 grudnia, w każdy dzień powszedni pojawi się na naszych stronach banner ukryty w treści artykułów na naszym portalu. Każdy z nich przedstawiać będzie nagrodę i specjalny kod, który należy przepisać i wysłać na adres e-mail konkurs@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila musi brzmieć Święta z Sony, natomiast w treści należy podać wspomniany kod i swoje pełne dane adresowe. Jednak uwaga, niektóre zadania będą dodatkowo zakładały odpowiedź na pytanie związane z programem, który jest nagrodą! Wszystkie informacje będą podane na bannerach. Bieżący news będzie aktualizowany o listę zwycięzców, jak również podpowiedzi, gdzie w danej chwili najlepiej szukać nagród. Powodzenia!

DZIEŃ 1: prezent znajduje się w jednym z wywiadów z ostatnich trzech miesięcy.
Zwyciężczyni: Daria Kurpiewska z Ostrołęki

DZIEŃ 2: kolejny kod ukryty jest w jednej z recenzji płyt z gatunku thrash metal.
Zwycięzca: Zbigniew Sobecki z Warszawy

DZIEŃ 3: czy każdy wie, kto jest gwiazdą dzisiejszego dnia? Chyba tak... W jednym z artykułów o tej gwieździe ukryliśmy następną nagrodę.
Zwycięzca: Bartosz Sadlej z Częstochowy

DZIEŃ 4: kolejna nagroda czeka w jednym z testów sprzętu firmy Warwick.
Zwycięzca: Maciej Bisiorek z Krakowa

DZIEŃ 5: ...jedna z ostatnich relacji z koncertów...
Zwycięzca: Aneta Nowicka z Poznania

DZIEŃ 6: w dziale Ludzie -> Artykuły czeka kolejna nagroda
Zwycięzca: Marek Pawlikowski z Zakopanego

DZIEŃ 7: dzisiaj dobrze przeszukujemy stronę główną
Zwycięzca: Mateusz Wierzbicki z Poznania

DZIEŃ 8: czy przejrzeliście już tegoroczne relacje z koncertów?
Zwycięzca: Aleksandra Zwolińska ze Szczecina

DZIEŃ 9: zapoznawaliście się ostatnio z warsztatami?
Zwycięzca: Maciej Pęksa z Ostrowii Mazowieckiej

DZIEŃ 10: dzisiaj przekopujemy się przez testy sprzętu
Zwycięzca: Andrzej Karłowski z Malborka

DZIEŃ 11: jedno słowo: Rammstein
Zwycięzca: Andżelika Turczyńska z Gniezna

DZIEŃ 12: kolejna nagroda znajduje się w kalendarium styczniowych imprez
Zwycięzca: Marceli Regiński z Gliwic

DZIEŃ 13: ostatnia nagroda kryje się w newsie, w którym pisaliśmy o jednym z nowych teledysków pewnego niemieckiego zespołu...
Zwycięzca: Mikołaj Wesołowski z Gdańska