Virgin Snatch i Thy Disease na wspólnej trasie

Newsy
Virgin Snatch i Thy Disease na wspólnej trasie

Zapowiadana trasa Virgin Snatch w końcu doczekała się oficjalnego potwierdzenia. Creative Music informuje o styczniowej trasie Virgin Snatch i Thy Disease, pod nazwą Creative Act Of Music Tour 2010.

Początek 2010 to doskonała okazja do pokazania się ludziom na świeżo, bez koncertowego tłoku który dominuje w końcówce odchodzącego roku, w naszym kraju - tłumaczy organizator. Trasa obejmie 12 miast, w większości przypadków tych, których twórcom "In The Name Of Blood" czy "Act Of Grace" nie udało się odwiedzić przed wakacjami. Virgin Snatch towarzyszyć będzie Thy Disease, który jest tuż przed premierą swojej najnowszej płyty, sygnowanej również logo Mystic Production.

"Creative Act Of Music 2010" rozpocznie się 12 stycznia w nowo otwartym, rzeszowskim klubie "Od Zmierzchu Do Świtu" i trwać będzie niepełna 2 tygodnie, kończąc 23 stycznia w odremontowanym klubie CK Wiatrak w Zabrzu. Virgin Snatch jest po pierwszej serii odbytych koncertów (zaliczonych jeszcze przed wakacjami), promujących ich ostatnie wydawnictwo "Act Of Grace" i wciąż podrasowuje swoją i tak bardzo mocną pozycje na krajowym rynku. Koncertowy czarny koń to tylko jedna z licznych, pozytywnych opinii, stanowiących o sile tej metalowej maszyny.

"Virgin Snatch odwiedził wówczas głównie mniejsze miasta, do których wiedzieliśmy, że nie będziemy mogli dotrzeć z normalną regularną trasą koncertową. Wspomniane sztuki, wpisuję do moich ulubionych w historii zespołu, z różnych względów… wspomina Zielony - wokalista i lider grupy, ale głównie z powodu genialnego, organicznego wręcz kontaktu z publiką podczas występów... Nadszedł więc czas na duże miasta i co za tym idzie większe kluby czyli normalna profesjonalną trasę koncertową którą anonsuje właśnie Creative Music" dodaje.

Drugim zespołem który ma nadzieje przyciągnąć dużą ilość swoich starych fanów na koncerty jest krakowski Thy Disease! Zespół w styczniu obchodzić będzie swoje X-lecie - które wraz z fanami świętować będzie na specjalnym, oddzielnym performance w Krakowie zaraz po zakończeniu trasy. Przede wszystkim jednak promować będzie swój najnowszy, piąty w dorobku zespołu, album "Anshur Za", który Mystic Production zapowiada jeszcze w tym roku! Do całej trasy dołączą jeszcze dwa zespoły, które oficjalnie potwierdzone zostaną w połowie listopada. Szczegóły niebawem!

Wszystkich zainteresowanych (wytwórnie i zespoły) zagraniem trasy z Virgin Snatch i Thy Disease odsyłamy do organizatora trasy Create Act Of Music, 2010, czyli Creative Music. Kontakt: management@creative-music.pl.