Rob Zombie zmienia wytwórnię płytową

Newsy
Rob Zombie zmienia wytwórnię płytową

Rob Zombie podpisał nowy kontrakt z Loud & Proud / Roadrunner Records.

Rob Zombie nieoczekiwanie rozstał się z swoją poprzednią wytwórnią, z którą związany był od 18 lat oraz, z którą sprzedał 15 mln płyt (zarówno solowych, jak i z White Zombie). Najnowszy album artysty - "Hellbilly Deluxe 2", który ukazać miał się 17 listopada, będzie miał późniejszą premierę i wydany zostanie na początku 2010 r., właśnie w barwach Roadrunner Records / Loud & Proud Records.

"Nie była to oczywiście prosta decyzja, zwłaszcza po tych wszystkich latach, ale musiała ona zostać podjęta" - komentuje Zombie - "Uwielbiam ten nowy album i chciałem, aby otoczyła mnie pełna ekscytacji nowa grupa ludzi, która potrafiłaby na nowo rozpalić mój entuzjazm do pracy z hard rockową wytwórnią. Roadrunner wydaje sie być idealnym miejscem do tego."

Pierwszym singlem z albumu jest utwór "What?", który juz wszedł na radiowe playlisty. Najnowszy album odnosi się do krążka "Hellbilly Deluxe" z 1998 r., który już trzykrotnie pokrył się platyną.

Na płycie znajdą się następujące kompozycje:
1. Jesus Frankenstein
2. Sick Bubblegum
3. What?
4. Mars Needs Women
5. Werewolf, Baby!
6. Virgin Witch
7. Death and Destiny Inside The Dream Factory
8. Burn
9. Cease to Exist
10. Werewolf Women of the SS
11. The Man Who Laughs

29 października Rob Zombie wyruszył na trasę koncertową, promującą to wydawnictwo, która rozpocznie się występem w Phoenix,. Zombie koncertować będzie z tworzyszeniem swoich długoletnich współpracowników - John 5 na gitarze, Piggy D na basie oraz Tommy Clufetos za perkusją.