Ocean wydaje płytę w Mystic Production

Newsy
Ocean wydaje płytę w Mystic Production

Po długim oczekiwaniu, wiemy już kto będzie wydawcą najnowszej płyty zespołu Ocean pt. "Cztery". Po wielu rozmowach z firmami fonograficznymi, zespół zdecydował się nawiązać współpracę z firmą Mystic Production.

Na dzień dzisiejszy firma ta jest niewątpliwie najprężniej działającym i najszybciej rozwijającym się wydawcą na rodzimym rynku muzycznym, a reprezentowanie takich artystów jak chociażby Czesław Śpiewa, Gaba Kulka, Pogodno, Coma czy Behemoth jest najlepszym dowodem rozpiętości stylistycznej firmy oraz otwartości pracujących w niej osób. Tak współpracę komentuje Maciek Wasio:
 
"Podczas pracy nad tą płytą, założyliśmy, że wszystko co będzie jej dotyczyć, musi być wyjątkowe i maksymalnie dopracowane. Dlatego właśnie tak długo zwlekaliśmy z określeniem wydawcy nowego albumu i z absolutną pewnością możemy stwierdzić, że wybraliśmy zdecydowanie najlepszego partnera. Mimo, że każdy z nas uczestniczył w wielu rozmowach z wydawcami, zarówno przy tej płycie jak i innych projektach rozmowy z firmą Mystic Production były dla nas olbrzymim zaskoczeniem. Najważniejszy w nich był pomysł i wizja tego albumu a kwestie finansowe były tylko krótkim epizodem wieńczącym całość. Nie ma też co ukrywać, że wszyscy bacznie obserwujemy Mystica w ostatnich latach i jesteśmy zgodni, że takiej spójności koncepcji i rozmachu realizowanych przez nich projektów, inne firmy mogą tylko pozazdrościć."
 
A tak całą sytuacje komentuje sama firma:
 
"Premiera płyty zaplanowana jest na 26.10.2009 roku i promowana jest energetycznym singlem "Czas By Krzyczeć", który coraz szybciej wkrada się na rodzime playlisty i listy przebojów. Klip do tego numeru znajdziecie już teraz na kanale www.myspace.com/oceanpoland. W listopadzie tego roku odbędzie się w ramach Eska Rock Tour 2009 ogólnopolska trasa koncertowa, która obejmie 16 miast w Polsce!"

Maciek Wasio: “To dla nas olbrzymi zaszczyt, że zaproszono nas do wzięcia udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Rozmach z jakim planowane jest to przedsięwzięcie jest absolutnie powalający. Tym bardziej cieszymy się, że dane nam będzie dzielić scenę z naszymi przyjaciółmi z zespołu Lipali."